کد خبر: 1133453
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004krV
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰
مسئول فضای مجازی بسیج خبر داد
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج با بیان اینکه سازمان فضای مجازی بسیج به دنبال تربیت کنشگر و ارتقای سواد رسانه‌ای است از راهیابی ۴۴۹ نفر به مرحله نهایی این رویداد سراسری خبر داد که در قالب ۱۱۸ تیم با هم رقابت می‌کنند.
مصطفی شاه کرمی

مسلم معین، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در نشست خبری مرحله نهایی چهارمین و بزرگ‌ترین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال کشور گفت: رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال در سه قالب بازی‌های تلفن همراه، نرم‌افزار‌های تلفن همراه و انیمیشن برگزار می‌شود که حدود یک هزار گروه در بخش استانی وجود داشتند که برترین‌های هر استان هستند و شامل ۴ هزار و ۹۰ نفر می‌شوند. تعداد نفرات بخش پویانمایی ۲ هزار و ۳۲۴ نفر، نرم‌افزار ۹۵۱ و در بخش بازی‌های تلفن همراه نیز ۴۸۱ نفر است.
معین در ادامه افزود: از این تعداد ۳ هزار و ۲۲ نفر در بخش‌های گوناگون جهت ارزیابی برای حضور در رویداد سراسری تأیید شدند و در نهایت ۴۴۹ نفر به رویداد سراسری و کشوری تولید محتوای دیجیتال راه یافته‌اند که در قالب ۱۱۸ گروه به رقابت خواهند پرداخت؛ از این تعداد ۹۸ نفر خانم و ۳۵۱ نفر آقا هستند.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در رابطه با موضوعات هر بخش اظهار داشت: در بازی‌ها، آثار با محوریت قرآن و عترت، اقتدار ایران، سبک زندگی، بازی‌های آموزشی، گردشگری، خدمات شهری، سلامت و ورزش، در بخش نرم‌افزار، قرآن و عترت، جهاد خدمت، گردشگری، خدمات شهری، ورزش و سلامت، سبک زندگی و آموزش و تربیت و در بخش پویانمایی، نیز آثار با محوریت نابودی اسرائیل تولید خواهند شد.
وی خاطر نشان کرد: این گروه‌ها از روز ۹ تا ۱۲ بهمن در سالن شهید فخری‌زاده ساختمان لانه جاسوسی با هم رقابت خواهند کرد و در نهایت برترین‌های هر بخش توسط سرمایه‌گذاران جهت تولیدات در سطح کلان‌تر انتخاب می‌شوند.
معین اظهار داشت: سازمان فضای مجازی بسیج به‌عنوان یک مجموعه ذیل سازمان بسیج مستضعفین به‌عنوان بزرگ‌ترین مجموعه مردم‌نهاد دنیا، کارویژه خودش را در حوزه فضای مجازی روی مردم‌پایه کردن فعالیت‌ها قرار داده‌است. ایجاد هم‌گرایی، هم‌افزایی و ایجاد شبکه مردمی فعال در جهت تبیین و تبلیغ ارزش‌های ملی و مذهبی در فضای مجازی از اهداف سازمان است. سازمان فضای مجازی بسیج پیگیر نهضت سواد رسانه‌ای در کشور است که علم این نهضت توسط سازمان بسیج برداشته شده‌است، از این‌رو برای ارتقای سواد رسانه‌ای مردم و تربیت انسان‌های رسانه‌ای کنشگر، مأموریت‌های مختلفی را تعریف کرده‌ایم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار