مطالبات استخدامی پرستاران به نتیجه‌ای نرسیده است
کد خبر: 1119529
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004hEv
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران با بیان اینکه مطالبات استخدامی پرستاران هنوز به نتیجه نرسیده گفت: برای امروز و فردا دیدار‌هایی برنامه ریزی شده و امیدواریم در این دو روز خبر‌های خوبی را به پرستاران اعلام کنیم.

امین کوهساریان رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران به مناسبت روز پرستار در برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفتگو اظهار کرد: هیئت مدیره نظام پرستاری تهران با بازدید از مراکز درمانی و دیدار با پرستاران، مسائل و مشکلات را به مراکز ذی ربط منتقل کرد.

وی افزود: در روز‌های گذشته یک پرداخت به صورت علی الحساب تحت عنوان تعرفه گذاری در دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران انجام شده، اما نقایصی داشت و امیدواریم این نقایص در مراحل بعدی برطرف شود تا شیرینی اجرای تعرفه گذاری به کام پرستاران بماند.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران خاطرنشان کرد: تعرفه گذاری خدمات پرستاری، نوعی ارزشگذاری به زحمات و تلاش‌هایی است که گروه درمانی پرستاری در مراکز درمانی و بیمارستانی ارائه می‌کنند و فرآیند آن هم تقریباً مانند فرآیند تعرفه‌ای است که برای خدمات پزشکی تعیین می‌شود.

کوهساریان با بیان اینکه مطالبات استخدامی پرستاران هنوز به نتیجه‌ای نرسیده گفت: برای امروز و فردا دیدار‌هایی برنامه ریزی شده و امیدواریم ظرف امروز و فردا بتوانیم خبر‌های خوبی را به پرستاران اعلام کنیم.

وی از کمبود نیروی انسانی در حوزه پرستاری گفت و تصریح کرد: انتظار داشتیم که تا قبل از روز پرستار خبرخوشی را برای جذب پرستاران داشته باشیم، اما متأسفانه محقق نشده و امیدواریم در دیدار‌های این دو روز با مسئولان ارشد کشوری خبر‌های خوشی برای مردم داشته باشیم.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران عنوان کرد: در حال حاضر شاخص پرستار نسبت به تخت بیمارستانی در تهران نزدیک به یک است درحالیکه این عدد باید ۱.۸ باشد بنابراین هر پرستار جای دو نفر کار می‌کند و حتماً لازم است که کمبود نیروی انسانی در این حوزه جبران شود.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار