ضرورت تبیین فعالیت‌های بسیج برای مردم/ دشمنان پس از ۴۳ سال هنور مردم ایران را نشناخته‌اند
کد خبر: 1116958
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004gZS
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴
رئیس شورای اسلامی شهر تهران:
چمران با تاکید بر ضرورت تبیین فعالیت‌های بسیج و در واکنش به سخنان «جان بولتن» مبنی بر مسلح کردن مردم ایران برای ایجاد شورش در کشور گفت: دشمنان با تمامی توطئه‌ها همچنان پس از ۴۳ سال مردم ایران را نشناخته‌اند.
«مهدی چمران» رئیس شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز (یکشنبه) در یکصد و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با‌ گرامی‌داشت روز جهانی کودک اظهار داشت: سلامت روحی و روانی کودک و رشد روحی آنها یکی از مسائل مهمی است که باید به آن توجه لازم را داشته باشیم چراکه کودکان امروز مردان، زنان و نیرو‌های ارزنده آینده ما را شکل خواهند داد.
 
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با گرامی‌داشت هفته بسیج نیز افزود: این هفته باید فرصتی برای تبیین جایگاه بسیج و باعث عمق بخشیدن‌ به ایننهاد مقدس شود.
 
وی با اشاره به حوادث روز‌های اخیر کشور، افزود: در این حوادث ۱۸ تن از مردم و نیرو‌های امنیتی کشور به خصوص در ایذه و اصفهان به شهادت رسیدند و این نشان داد مردم و ملت ما آماده شهادت هستند و از شهادت هراسی ندارند.
 
چمران با بیان اینکه دشمن از ابتدای شروع اغتشاشات در کشور توطئه‌های مختلفی را پیاده کرد، گفت: علی رغم تمامی تاکتیک‌هایی که دشمن پیاده کرد، مردم با اغتشاشگران همراهی نکردند و این توطئه آن‌ها با شکست روبرو شد.
 
وی اضافه کرد: پس از ناامیدی دشمن از همراهی مردم با اغتشاشگران، آن‌ها روی مسائل اقتصادی تمرکز کرده و سعی بر این داشتند که با اعمال زور و فشار بر کسبه، مغاز‌ها را تعطیل کنند.
 
چمران خاطرنشان کرد: دشمنان پس از ناامیدی از کسبه دست به سلاح شدند و همان‌ کار‌هایی که در دهه ۶۰ انجام داده بودند را  دنبال کردند و عده‌ای از مردم و ماموران را در ایذه، اصفهان و مشهد به شهادت رساندند در حالی که نیرو‌های ما هیچگونه سلاحی نداشتند.
 
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حمایت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از کودک‌کشی در ایران توسط اغتشاشگران گفت: دشمنان به دنبال ایران دربند هستند و مطمن باشند رویا‌های خود را به گور خواهند برد چرا که حکومت رژیم صهیونیستی در حال اضمحلال است.
 
وی خاطرنشان کرد: امروز برخی کشور‌های منطقه با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی از پشت به مسلمانان خنجر زدند.
 
چمران با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسم ۱۳ آبان گفت: مردم علی‌رغم تمامی توطئه‌ها نه‌ تنها به آشوبگران نپیوستند بلکه در ۱۳ آبان بیش از سال‌های گذشته‌ به میدان آمدند و همبستگی خود را با امام و رهبری نشان دادند.
 
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به سخنان «جان بولتن» مبنی بر مسلح کردن مردم ایران برای ایجاد شورش در کشور گفت: دشمنان با تمامی توطئه‌ها همچنان پس از ۴۳ سال مردم ایران را نشناخته‌اند.
منبع: دفاع پرس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار