رهبر انقلاب عنایت ویژه به‌ سیستان و بلوچستان دارند/ شیعه و سنی دست رد به سینه دشمن زدند
کد خبر: 1115531
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004gCR
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۲
مولوی سلامی:
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حوادث تلخ زاهدان، گفت: در جریانات اخیر تمام توان رسانه‌های غربی بر سیستان و بلوچستان و ایجاد اختلاف بین این مردم متمرکز بود اما مردم ما با وفاداری به نظام به سینه دشمن دست رد زدند.
مولوی نذیراحمد سلامی صبح امروز در همایش «تحکیم وحدت و همدلی» که با حضور هیئت اعزامی از سوی رهبر معظم انقلاب به سیستان و بلوچستان و جمعی از علما، بزرگان، ریش‌سفیدان، سران طوایف شیعه و سنی، نخبگان و مدیران استان برگزار شد، ضمن عرض خیر مقدم به اعضای هیئت اعزامی رهبری اظهار داشت: مردم سیستان و بلوچستان چه شیعه و چه سنی توصیه قرآن به «رحما بینهم» را از گذشته دور محقق کرده‌اند.

نماینده مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: اعزام هیئت‌ ویژه از سوی رهبر معظم انقلاب به سیستان و بلوچستان نشان دهنده عنایت ویژه ایشان به این خطه از کشور است و این عنایت در مقاطع مختلف در عملکرد ایشان به وضوح دیده شده است.

وی خاطرنشان کرد: سیستان و بلوچستان به علت هم‌مرزی با کشورهایی که فاقد امنیت پایدار است بعضاً درگیر چالش‌هایی است و در این مسیر آمریکا همه تلاش خود را برای ایجاد اختلاف در استان به کار گرفته اما وحدت مردم اجازه نداده نقشه‌های دشمنان در این خطه از کشور عملیاتی شود.

مولوی سلامی با اشاره به حوادث تلخ 8 مهرماه در زاهدان، گفت: در جریانات اخیر تمام توان رسانه‌های غربی بر سیستان و بلوچستان و ایجاد اختلاف بین این مردم متمرکز بود اما مردم ما با وفاداری به نظام و  حفظ وحدت به سینه دشمن دست رد زدند.

این عالم اهل سنت با اشاره به اینکه مردم سیستان و بلوچستان بالاترین مشارکت را در انتخابات‌های مختلف داشته‌اند، اظهار داشت: مردم قانع و شریف سیستان و بلوچستان کمتر کوتاهی‌ها را به بیگانگان منتقل کرده‌اند که حکایت از شرافت و کرامت مردم و وحدت و اتحادی بوده که در استان حاکم است.

وی با تاکید بر اینکه مردم سیستان و بلوچستان پایبند به اسلام و وفادار به نظام هستند و هیچ وقت در حق نظام خیانت نکرده‌اند، گفت: باید قدر این مردم را بیش از پیش بدانیم.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار