سیاست ترورِ اسرائیل ما را متوقف نمی کند
کد خبر: 1115331
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004g9D
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵
جهاد اسلامی:
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سومین سالگرد نبرد "صیحه الفجر" با رژیم صهیونیستی و ترور "بهاء ابوالعطا" از فرماندهان مقاومت فلسطین از سوی این رژیم تاکید کرد که جنبش های مقاومت به نبردهای خود با رژیم صهیونیستی ادامه می دهد و سیاست ترورِ این رژیم آنها را متوقف نمی کند.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای اعلام کرد: جنایت های سه سال پیش دشمن صهیونیستی در غزه و هدف قرار دادن فرمانده مجاهد "اکرم العجوری" عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی و همچنین "بهاء ابوالعطا " در راستای از بین بردن فرماندهی نظامی سرایا القدس بود که نوک پیکان و ستون فقرات مقاومت بودند و هستند.

رژیم صهیونیستی سه سال پیش ابوالعطاء را ترور کرد و همزمان تلاش کرد که العجوری را در سوریه ترور کند اما وی در محل حضور نداشت و فرزند و همراه او به شهادت رسیدند. در پی این جنایات، سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در چارچوب نبرد صیحه الفجر شهرها و شهرک های صهیونیست نشین را آماج موشک ها و راکت های خود قرار داد و برای اولین بار از ورود شدن موشک "براق" با برد 120 کیلومتر به خدمت در نزد مبارزان جهاد اسلامی خبر داد.

جنبش جهاد اسلامی در سومین سالگرد ترور بهاء ابوالعطا در بیانیه خود تاکید کرد که جنایت های ترور رژیم صهیونیستی از اراده ملت فلسطین و مقاومت شجاعانه آن ها نمی کاهد.

در این بیانیه آمده است: فرماندهان ما که در خط مقدم تمام نبردها قرار دارند، الگوی این نسل هستند؛ نسلی که قسم خورده است تا بدون خستگی مسیر جهاد را ادامه‌ دهد.

در ادامه این بیانیه تاکید شد: نبرد صیحه الفجر به عنوان یکی از مهم ترین نبردهای سرایا القدس در حافظه ملی باقی خواهد ماند؛ نبردی که هیبت دشمن را از بین برد و اهداف آن را با شکست مواجه کرد.

جنبش جهاد اسلامی همچنین اعلام کرد: نبرد ما با دشمن ادامه دارد و متوقف نشده است و این نبردها و درگیری های متوالی قدرت مردم در مقاومت با رژیم صهیونیستی را افزایش داده است.

این جنبش افزود: امتداد مقاومت از جنوب تا شمال کرانه باختری در نتیجه راهبرد مقاومت بوجود آمد.

 

منبع: ایرنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار