آخرین وضعیت اجرای قانون رتبه بندی معلمان
کد خبر: 1114803
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004g0h
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۳
ستاری فرد مطرح کرد
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: هیأت‌های ممیزه رتبه بندی برای تعیین امتیاز نهایی و تعیین رتبه مشمولان اقدام کنند.
 

صادق ستاری فرد با بیان گزارشی از عملکرد دو هفته اخیر اجرای رتبه بندی گفت: ظرف دو هفته‌ای اخیر علاوه بر خود اظهاری و تأیید نهایی فرم‌های ثبت‌نامی توسط مشمولان، مدیران مدارس و امور اداری و گروه‌های ارزیابی شامل ارزیابان حرفه‌ای، گزینش و حراست، مدارک، مستندات و شایستگی‌ها و صلاحیت‌های مشمولان را بررسی کرده‌اند.

وی با ابراز رضایت از طی فرآیند مربوط توسط عوامل مربوط افزود؛ تاکنون مدیران مدارس و مدیران واحدهای اداری تاکنون در خصوص ۶۹۹ هزار و ۲۷۶ نفر اظهار نظر کردند، همچنین ۴۳ هزار و ۱۹۰ نفر توسط ارزیابان حرفه‌ای، ۲۴۶ هزار و ۹۴ نفر توسط گزینش و ۲۶۸ هزار و ۳۷۴ نفر توسط حراست ارزیابی و بررسی شده‌اند.

ستاری فرد در ادامه گفت: جهت تسهیل و تسریع امور به موازات طی فرآیندهای ارزیابی ضروری است هیأت‌های ممیزه با استفاده از ظرفیت کارگروه‌های تخصصی و فرعی موضوع تبصره ماده ۲۰ آئین‌نامه اجرایی قانون رتبه‌بندی و بخشنامه ابلاغی وزارت، باید از هم‌اکنون نسبت به تعیین امتیاز نهایی و تعیین رتبه مشمولان اقدام کنند.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار