یک درصد قیمت خودروهای تولیدی به صندوق محیط زیست واریز می‌شود
کد خبر: 1106539
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004drP
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۳
رئیس سازمان محیط زیست گفت: در بحث اسقاط خودروهای اسقاطی، یک درصد از قیمت خودروهایی که قرار است به بازار وارد شود، باید به صندوق محیط زیست کشور واریز شود که دستاورد بزرگی است.

علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست در حاشیه نشست امروز (چهار شنبه ششم مهر) هیات دولت گفت: هفته گذشته سامانه محیط زیست کشور افتتاح شد و همه پژوهشگران و دانشجویان می‌توانند از ظرفیت‌های این سامانه استفاده کنند.

سلاجقه درباره اسقاط خودروها نیز گفت: در بحث اسقاط خودروهای اسقاطی، یک درصد از قیمت خودروهایی که قرار است به بازار وارد شود، باید به صندوق محیط زیست کشور واریز شود که دستاورد بزرگی است.

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست بیان کرد: اخیرا بازدیدی از تالاب هامون داشتیم و آنجا تصمیمات خوبی در مورد این تالاب داشتیم تا بتوانیم حقابه این تالاب را به نحو مطلوب دریافت کنیم.

وی درباره حفاظت از پلنگ و یوزپلنگ ایرانی گفت: در سازمان محیط زیست درباره تمام گونه‌های در خطر انقراض برنامه داریم تا ان‌شاءالله به نحو مطلوبی از آن‌ها حفاظت شود.

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست بیان کرد: هفته گذشته نشستی در رابطه با گونه پلنگ ایرانی در عراق برگزار شد که ما معتقدیم این نشست باید در ایران برگزار شود.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار