رفع موانع واحدهای تولیدی لازمه رونق اشتغال است
کد خبر: 1105554
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004dbW
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۶
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان:
ابراهیمی، بر ضرورت رفع موانع واحدهای تولیدی برای کمک به رونق اشتغال تأکید کرد و گفت: در این راستا منابع صندوق توسعه ملی ظرفیتی مناب هستند.

به گزارش جوان از لرستان، «سیروس ابراهیمی»، امروز(30 شهریور)، در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی لرستان اظهارداشت: استفاده از منابع صندوق توسعه ملی ظرفیتی برای رفع موانع واحدهای تولیدی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان افزود: وجود سرمایه راکد در بانک‌های عامل مورد پذیرش نیست و سرمایه گذاری در بانک‌ها باید منجر به تولید ثروت شود.

وی به ظرفیت صندوق توسعه ملی اشاره کرد و عنوان داشت: این صندوق می تواند به هر میزانی که واحدهای تولیدی لرستان مشکل ارزی داشته باشند کمک کند.

ابراهیمی بیان کرد: جذب ۱۰۱ درصدی اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۰ (تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغالزایی) در استان فصل جدیدی از خدمت رسانی در لرستان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات تبصره ۱۸ استان یک هزار و ۹۶ میلیارد تومان بود، خاطرنشان کرد: در نتیجه تلاش تمامی مدیران و خدمتگزاران دستگاه های اجرایی استان در دولت مردمی بیش از این رقم، معادل یک هزار و ۱۰۱ میلیارد تومان تخصیص یافت.

ابراهیمی اظهارکرد: در صورت تکمیل پرونده‌های باقی مانده میزان پرداخت افزایش می‌یابد و  تا ۱۱۰ درصد جذب صورت می گیرد.

برچسب ها: اشتغال ، تولید ، تسهیلات
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار