شاخص بورس درجا زد
کد خبر: 1103743
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004d8J
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲

سرمایه‌گذاران بورس همچنان در ابهام به سر می‌برند با آنکه ارزش معاملات نسبت به روز‌های گذشته اندکی افزایش پیدا کرد و به بیش از ۴ هزار و ۴۶۰ میلیاردتومان رسید، اما در نهایت شاخص کل با افت ۱۲۹ واحدی در رقم یک میلیون و ۴۲۶ هزار و ۷۷۸ واحد رسید.
به گزارش خبرنگارجوان آنلاین، بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۱۲۹.۸۵ واحد کاهش به یک میلیون و ۴۲۶ هزار و ۷۷۸ واحد و ارزش روز بازار به ۵ هزار و ۳۶۶ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۳۰ واحد افت به ۳۲۹ هزار و ۶۷۹ واحد رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۱۴۴۹ واحد رشد به ۴۱۰ هزار و ۳۷۵ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۸۶۷ واحد افزایش به ۲۴۵ هزار و ۴۹۲ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۲۱۸ واحد کاهش به یک میلیون و ۸۱۶ هزار و ۶۳۱ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۷۴۷ واحد افت به یک میلیون و ۶۵ هزار و ۶۶ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۶۹۶ واحد رشد به رقم ۲ میلیون و ۸۱۰ هزار و ۸۴۹ واحد رسید.
نماد اخابر، همراه بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و شپدیس، کگل، فارس، کچاد، ومعادن بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۱۷.۸۲ کاهش به رقم ۱۹ هزار و ۱۹۵ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد ۶ میلیارد و ۸۶ میلیون برگ سهم در قالب ۲۰۴ هزار و ۱۴۱ فقره به ارزش ۱۴۶ هزار و ۸۱ میلیارد تومان با مجموع اوراق بدهی دولت داد و ستد کردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار