همکاری گسترده میان ۲ شهر زیارتی مشهد و کربلا
کد خبر: 1101423
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cWt
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
استاندار کربلا گفت: به دنبال همکاری گسترده میان ۲ شهر زیارتی مشهد و کربلا در همه زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی هستیم.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: نصیف جاسم الخطایی صبح پنجشنبه در بدو ورود به مشهد اظهار کرد: به دنبال همکاری گسترده میان ۲ شهر زیارتی مشهد و کربلا در همه زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی هستیم و امیدواریم ارتباط بین این ۲ شهر الگویی برای دیگر شهر‌های مذهبی شود.

استاندار کربلا افزود: در ایام عزارداری محرم آکنده از غم و اندوه شهادت مولایمان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) هستیم، اما از سوی دیگر به واسطه توفیق پابوسی حضرت امام رضا (ع) بسیار خرسندیم.

وی ادامه داد: آستان مقدس حسینی و عباسی زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های مناسبی برای میزبانی از زائران ایرانی دارد که اکنون بسیاری از این زیرساخت‌ها در حال خدمت رسانی است و در وضعیت عملیاتی قرار دارد.

جاسم الخطایی گفت: با هدف بررسی وضعیت خط آهن و مسیر ریلی منتهی به مشهد و شناسایی ظرفیت‌های ریلی ایران از طریق قطار به مشهد مشرف شدم.

اتصال خط ریلی مشهد تا کربلا

یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی نیز ضمن خیرمقدم به استاندار کربلا اظهار کرد: ابتدا به عنوان خادم الرضا (ع) و بعد به عنوان همکار در خدمت شما هستم.

استاندار خراسان رضوی افزود: به دنبال اتصال خط ریلی مشهد تا کربلا هستیم و امیدواریم شرایط را برای زیارت امام رضا (ع) با استاندارد‌ها و معیار‌های شایسته در اختیار دوستداران اهل بیت (ع) قرار دهیم.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار