بازگشت جایزه ملی محیط زیست بعد از ۴ سال/ سیزدهمین دوره جایزه ملی در دولت سیزدهم
کد خبر: 1100904
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cOW
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دوره سیزدهم جایزه ملی محیط زیست، امسال توسط معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار خواهد شد.
 

نورالله مرادی، در این خصوص گفت: روند اجرای جایزه ملی محیط زیست علیرغم مصوبه شورایعالی مبنی بر اهدای سالانه آن، از سال ۱۳۹۶ متوقف شد، که امسال بعد از ۴ سال بار دیگر در هفته اول اسفند ماه برگزار می شود.  

وی افزود: جایزه ملی محیط زیست فرصتی است برای تبادل اندیشه ها و دستاوردهای فعالان این عرصه، ایجاد انگیزه برای مشارکت مردمی و گسترش فرهنگ حمایت و حفاظت از محیط زیست  در جامعه، با رویکرد تشویق و تقدیر از افرادی که در این مسیر کوشا بوده و به نوعی در شناخت و بسط آن تأثیرگذار بوده اند.
 
 نورالله مرادی تصریح کرد: پس از اعلام فراخوان، افراد مدارک و مستندات فعالیت های خود را که در راستای محورهای مصوب دریافت جایزه ملی محط زیست انجام داده اند ارائه داده و  به استناد ماده ۴۶ قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست و مصوبه شماره ۱۶۵ شورایعالی حفاظت محیط زیست، جایزه ملی به برگزیدگانی از بین متخصصین، موسسسات عمومی و سازمان های دولتی، موسسات و شرکت های خصوصی، شرکت های دانش بنیان، سازمان های مردم نهاد و سایر اشخاص حقیقی اهدا خواهد شد که در حفاظت، حمایت و بهسازی محیط زیست، خدمات برجسته و فعالیت چشمگیر و ارزنده ای انجام داده باشند.  

وی با اشاره به تشکیل ستاد اعطای جایزه ملی محیط زیست به ریاست علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و تعیین دبیرخانه جایزه ملی محیط زیست در معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان ادامه داد: به زودی فراخوان و آگهی اعطای جایزه ملی از طریق اداره کل روابط عمومی و امور رسانه  و ادارات کل استان ها منتشر  خواهد شد. همچنین به وزارتخانه ها، سازمان های مرتبط، دانشگاه ها، مراکز علمی، سازمان های مردم نهاد و ... نیز به صورت مجزا اطلاع رسانی می شود.

منبع: ایرنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار