پروژه ناقص یا تکراری در آذربایجان شرقی افتتاح نمی شود
کد خبر: 1100283
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cEV
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
رئیس شورای اطلاع رسانی و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد: امسال در هفته دولت هیچ پروژه ناقص یا تکراری در استان افتتاح نمی شود.

تراب محمدی در نشست شورای اطلاع رسانی آذربایجان شرقی، اظهار کرد: دولت سیزدهم دولت اخلاق مدار است و در تمام زمینه ها این اصل را رعایت می کند، بر این اساس در افتتاح طرح ها نیز این اصل مورد تاکید است.

وی ادامه داد: اخلاق مداری رکن دولت آقای رئیسی است با این وجود برخی به فکر تخریب دولت هستند و برخی مین گذاری هایی که از قبل انجام شده را مانع حرکت دولت قرار می دهند.

وی افزود: با یکساله شدن دولت، مخالفان، معاندان و منافقان در برخی مواقع و موضوعات دولت را آماج حملات خود قرار می‌دهند، بر این اساس ضرورت دارد گفتمان دولت مردمی ایران قوی تبیین و دستاوردها و رویکردهای دولت سیزدهم در یک سال گذشته تشریح و بیان شود.

محمدی خاطرنشان کرد: رسانه ها، روابط عمومی ها و مدیران ادارات همه باید نسبت به اطلاع رسانی خدمات دولت در یک سال گذشته و همچنین دستاوردهای سفر رئیس جمهور به آذربایجان شرقی توجه ویژه ای داشته باشند و این اقدامات را تبیین کنند.

وی با اشاره به عملکرد بخش های آب و برق در آذربایجان شرقی به عنوان نمونه ای از ارائه خدمت به مردم و جامعه، گفت: با تمهیدات و اقدامات خوبی که در یک سال گذشته توسط بخش های آب و برق آذربایجان شرقی انجام شده قطعی برق و آب نداشتیم و در مدت باقی مانده از زمان اوج مصرف آب و برق فصل گرما در استان نیز قطعی آب و برق نخواهیم داشت.

وی تاکید کرد: این اقدامات برای رفاه مردم و انجام مطالبات آنان انجام شده است، چون دولت به مطالبات مردم به هیچ وجه بی تفاوت نیست.

وی یادآور شد: توجه به نقاط محروم، شفافیت و دیپلماسی اقتصادی تکمیل زیرساخت ها و پروژه های نیمه تمام از دیگر اولویت‌های اصلی و عمرانی دولت در آذربایجان شرقی است.

رییس شورای اطلاع رسانی آذربایجان شرقی همچنین با تشکر از همراهی و همدلی همیشگی رسانه های آذربایجان شرقی و تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران در قله رصد و مقابله با جنگ نرم و شیطنت‌های فرهنگی و رسانه‌ای مخالفان و معاندان انقلاب قرار دارند و تاکنون توانستند با هوشیاری به خوبی رسالت خود را ایفا کنند.

محمدی با اشاره به اینکه ما همواره به دنبال بهبود معیشت جامعه به خصوص خبرنگاران هستیم، گفت: به زودی صندوق قرض الحسنه خبرنگاران در آذربایجان شرقی راه اندازی می شود.

دبیر شورای اطلاع رسانی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: تعامل و همکاری رسانه ها در جهت نشاط بخشی و امید بخشی به جامعه همواره قابل توجه است.

سیدقاسم ناظمی اظهار کرد: حرفه ای گری و زمان شناسی رسانه های استان الگویی برای رسانه های سایر استان هاست.

برچسب ها: تبریز ، دولت ، مردم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی