عملکرد درخشان ورزشکاران و دانشجویان ارتش در مسابقات سن پترزبورگ
کد خبر: 1100202
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cDC
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش خبر داد:
کاروان دانشجویان نیرو‌های مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران در سه روز ابتدایی مسابقات با کسب چندین مدال ارزشمند عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشته اند.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم ستاد حسین امیدی، رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در سومین دوره مسابقات دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش‌های جهان در شهر سن پترزبورگ روسیه حضور دارد، در خصوص عملکرد ورزشکاران و شرایط برگزاری این رویداد بین المللی گفت: سطح برگزاری و شرایط میزبانی در وضعیت مطلوب و بالایی قرار دارد. کاروان دانشجویان نیرو‌های مسلح با شرکت ۷۶ نفر در این آوردگاه بزرگ ورزشی حضور پیدا کرده و خدا را شکر تا بدین جای کار عملکرد درخشان و قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته اند.
وی ادامه داد: دانشجویان ما اولین حضور در رقابت‌های ارتش‌های جهان سیزم را تجربه می‌کنند و امیدوار هستیم در رقابت‌های جهانی و المپیک سیزم نتایج بهتری را کسب کنیم و با حمایت و برنامه ریزی‌ها مسئولان ورزش نیرو‌های مسلح این مهم بدست خواهد آمد چراکه ورزشکاران ما این پتانسیل را دارند.
رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش افزود: در رشته شنا تا این لحظه مدال نقره ۱۰۰ متر شنای کرال سینه، مدال برنز ۵۰ متر قورباغه و برنز تیمی کسب شده است. در رشته جهت یابی مقام سوم و مدال برنز. در دو و میدانی هم یک مدال نقره پرش ارتفاع و یک برنز پرش طول. در رشته تیراندازی هم ۲ مدال برنز تفنگ تیمی آقایان بدست آمده است.
وی خاطر نشان کرد: تیم والیبال هم تاکنون دو برد ارزشمند را کسب کرده است که امیدواریم مدال طلای این رقابت‌ها را بدست آورد و در رشته پنجگانه نظامی هم رقابت‌ها ادامه دارد و فعلا نتایج مشخص نیست.
گفتنی است این رقابت‌ها در ۷ رشته ورزشی تیراندازی، دو و میدانی، شنا، والیبال، بیاتلون تابستانی (دوگانه)، پنجگانه نظامی و جهت یابی در شهر سن پترزبورگ روسیه در حال برگزاری است که کاروان نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران با شرکت در ۶ رشته با ۲۰ کشور به رقابت می‌پردازند.
در پایان خاطر نشان می‌شود: این رقابت‌ها از ۱۳ لغایت ۲۱ مرداد ماه سال جاری در شهر سن پترزبورگ روسیه در حال برگزاری است و دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در با ۴ تیم شنا، والیبال، جهت یابی و پنجگانه نظامی در قالب کاروان نیرو‌های مسلح در این تورنمنت بین المللی حاضر شده است.
 
عملکرد درخشان ورزشکاران و دانشجویان ارتش در مسابقات سن پترزبورگ
 
عملکرد درخشان ورزشکاران و دانشجویان ارتش در مسابقات سن پترزبورگ
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار