بیشترین دغدغه شهروندان ۵ و ۱۶ در جلسه ارتباط مستقیم ۱۳۷ پلاس چه بود؟
کد خبر: 1098231
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004bhP
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱
برگزاری جلسه ارتباط مستقیم شهروندان مناطق ۵ و ۱۶ با مدیران شهری.
شهروندان مناطق ۵ و ۱۶ در جلسه ارتباط مستقیم این هفته به بیان مشکلات و دغدغه‌های خود در حوزه‌های مختلف شهری پرداختند.
به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران؛ مدیران ارشد مناطق ۵ و ۱۶ با حضور در جلسه ارتباط مستقیم این هفته به تماس‌های شهروندان پاسخ دادند.

در این جلسه که صبح امروز در سالن جلسات ساختمان شماره ۲ سازمان بازرسی برگزار شد، رضا ناصری سرای رئیس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی با بیان اینکه جلسات ارتباط مستقیم بیش از دو سال به دلیل شیوع کرونا به صورت تلفنی برگزار شده بود، گفت: ما تلاش کردیم تا این جلسات دوباره به صورت حضوری و متمرکز برگزار شود و شروع آن نیز با حضور شهردار و مدیران مناطق ۵ و ۱۶ بود.

وی اظهار امیدواری کرد در جلسات ارتباط مستقیم بخشی از نارضایتی و اعتماد از دست رفته شهروندان مجددا احیاء شود و شاهد افزایش مشارکت‌های مردمی باشیم.

در جلسه ارتباط مستقیم این هفته، شهردار منطقه ۵ حضور نداشت و معاونان شهردار پاسخگوی تماس‌های شهروندی بودند که از مجموع این تماس‌ها موضوعات مربوط به جانواران موذی، تغییر کاربری و ساخت و ساز غیر مجاز از فراوانی بیشتری برخوردار بودند.

شهردار، معاونان و مدیران منطقه ۱۶ نیز در این جلسه به تماس‌های شهروندان پاسخ دادند که دستورات لازم برای رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات مطروحه داده شد.

موضوعات مربوط به فضای سبز، سد معبر، پسماند و موضوعات حوزه شهرسازی بیشترین تماس‌های شهروندان منطقه ۱۶ را به خود اختصاص داد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار