ایران نمونه بارز در اتحاد اسلامی است
کد خبر: 1097662
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004bYE
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹
عضو موسسه مجلس اعلای ادیان و مذاهب در عراق، ایران را یکی از کشور‌های بارز در اتحاد اسلامی دانست وگفت: انقلاب اسلامی در ایران به رهبری امام خمینی (ره) مروج وحدت در جهان بوده و پس از وی نیز آیت‌الله خامنه‌ای ادامه‌دهنده راه و روش بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی در جهت حفظ و تقویت وحدت اسلامی در کشور و در سطح منطقه بوده است.

سرویس بین الملل جوان آنلاین: حجت‌الاسلام سیدعیسی برزنجی در حاشیه اولین اجلاس منطقه‌ای وحدت اسلامی با اشاره به اینکه دین اسلام کامل‌ترین ادیان الهی و دارای برنامه است اظهار داشت: همه ادیان الهی مردم را به توحید و عدل هدایت کردند و سعادت را برای بشریت به ارمغان آوردند و همه آن‌ها پیام‌آور صلح و دوستی و برنامه زندگی از سوی خداوند متعال بودند.

وی با بیان این مطلب که همه پیامبران هدف واحدی دنبال کردند، تصریح کرد: ایمان و دین توحیدی اسلام افتخار آخرالزمان است و مسلمانان جهان باید در مسیر حراست از دین خدا حرکت کنند.

برزنجی زندگی انسان در دنیا را فضل و بخششی از سوی خداوند متعال دانست و گفت: انسان در این دنیا برای داشتن زندگی خوب با الگو گیری از برنامه و دین الهی می‌تواند زندگی سعادتمندانه داشته باشد.

عضو موسسه مجلس اعلای ادیان و مذاهب در عراق گفت: عمر بزرگترین تمدن‌ها در جهان به ۱۰۰ سال نرسیده است، اما حکومت اسلامی، حکومت ابدی و تنها حکومت ماندگار در جهان است که تا آخرالزمان ادامه دارد.

وی جمهوری اسلامی ایران را یکی از کشور‌های بارز و نمونه در اتحاد اسلامی دانست و افزود: انقلاب اسلامی در ایران به رهبری امام خمینی (ره) مروج وحدت در جهان بوده و پس از وی نیز آیت‌الله خامنه‌ای ادامه‌دهنده راه و روش بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی در جهت حفظ و تقویت وحدت اسلامی در کشور و در سطح منطقه بوده است.

به گفته وی، برگزاری اجلاسیه منطقه‌ای وحدت اسلامی به تقویت وحدت و انسجام میان مسلمانان کمک می‌کند، امید است در آینده نیز شاهد برگزاری این کنگره‌ها در ایران باشیم.

اولین اجلاسیه منطقه‌ای وحدت اسلامی با حضور ۴۰۰ مهمان داخلی و خارجی در سنندج برگزار شد.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار