شاخص بورس صعودی شد
کد خبر: 1094761
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004anR
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱

شاخص بورس تهران پس از افت دو روز گذشته امروز متعادل شد و توانست با رشد ۲۷۴۱ واحدی در نهایت به رقم یک میلیون و ۵۰۴ واحد برسد.
به گزارش خبرنگارجوان آنلاین، بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۲۷۴۱ واحد رشد به یک میلیون و ۵۰۴ هزار و ۸۱ واحد و ارزش روز بازار به ۵ هزار و ۹۴۲ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۶۶۵.۸۲ واحد رشد به ۳۶۵ هزار و ۲۹۷ واحد رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۳۸۸ واحد افت به ۴۱۷ هزار و ۲۹۵ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۲۳۷ واحد کاهش به ۲۵۴ هزار و ۸۸۳۶ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۳۲۸۶ واحد افزایش به یک میلیون و ۹۰۱ هزار و ۶۰۸ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۲۰۴۷ واحد رشد به یک میلیون و ۱۳۷ هزار و ۶۵۹ واحد و شاخص بازار دوم با ۵۳۹۹ واحد افزایش به رقم ۲ میلیون و ۹۱۷ هزار و ۵۰۱ واحد رسید.
نماد شپنا، نوری، حکشتی، بوعلی، شبندر، وتجارت بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و حکشتی بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۲.۸۹ رشد رشد به رقم ۲۰ هزار و ۳۵۰ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد ۴ میلیارد و ۷۰۱ میلیون برگ سهم در قالب ۲۲۷ هزار و ۳۶ فقره به ارزش ۱۲۴ هزار و ۸۸۱ میلیارد تومان با مجموع اوراق بدهی دولت داد و ستد کردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار