تعامل پلیس و دستگاه قضا زمینه‌ساز ارتقای امنیت است/ برخورد با جرایم و ناهنجاری‌ها در دستورکار
کد خبر: 1094559
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004akB
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷
رئیس پلیس:
رئیس پلیس پایتخت گفت: تعاملات و همکاری دستگاه قضا و فراجا می‌تواند نقطه عطفی در ارتقای امنیت و آرامش جامعه باشد.

 سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تبریک هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی، اظهار داشت: امروز قوه قضائیه سهم عمده‌ای در مقابله و مبارزه با آسیب ها، ناهنجاری ها و جرائم ایفا می کند و بطور حتم همکاری پلیس و دستگاه قضا می تواند تاثیر بسزایی در مقابله با ناهنجاری های اجتماعی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه تعامل دستگاه قضا و پلیس زمینه‌ساز ارتقای امنیت و آرامش در جامعه است، تصریح کرد: تعاملات و همکاری‌های دستگاه قضا و فراجا امروز بیش از هر زمان دیگری است و این تعامل و همکاری می تواند نقطه عطفی در ارتقای امنیت و آرامش جامعه باشد.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه فراجا و دستگاه قضا دو مولفه اصلی تامین امنیت و آسایش جامعه هستند بیان داشت: امروز دستگاه قضا و فراجا همراه و همگام با هم در راستای خدمتگزاری هرچه بهتر و بیشتر به مردم پای کار آمده اند تا با کسانی که امنیت، آرامش اجتماعی، اقتصادی و ... را خدشه دار کرده برخورد نمایند که در این مسیر شاهد زمینگیر شدن بسیاری از عناصر دانه درشت از جمله سلطان سکه و ... بوده ایم.

سردار رحیمی با اشاره به حضور قاضی القضات رئیس محترم دستگاه قضا در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، بیان داشت: حضور آیت الله محسنی اژه ای در ستاد فرماندهی تهران بزرگ موید تعامل، همکاری و همدلی ناجا و دستگاه قضا برای مقبله جدی با پلشتی هاست.     

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: امروز مقابله با جرائم اقتصادی، فرهنگی و... می تواند زمینه ساز ارتقا و رشد و بالندگی جامعه را در پی داشته باشد که در این زمینه فراجا و دستگاه قضا پیشتاز و پیشقدم هستند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه باید روحیه امید در لایه های مختلف جامعه تسریع داده شود، عنوان داشت: بطور حتم برخورد با جرائم و ناهنجاری ها و دستگیری مجرمان نشان دهنده عزم جدی دستگاه قضا و پلیس برای دفاع از حقوق عامه مردم است.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار