ثبت‌نام کاندیدا‌های انتخابات کمیته المپیک از ۵ مرداد آغاز می‌شود
کد خبر: 1094549
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ak1
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
طبق مصوبه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، نام‌نویسی از کاندیدا‌های انتخابات کمیته ملی المپیک از روز ۵ مرداد آغاز خواهد شد.
یکصد و یازدهمین نشست اعضای هیات رئیسه و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک امروز یکشنبه در غیاب سیدرضا صالحی امیری و فضل الله باقرزاده نایب رئیس و با حضور طاهره طاهریان نایب رئیس، کیکاوس سعیدی دبیرکل و دیگر اعضا برگزار شد.

یکی از محور‌های این نشست بررسی نحوه فعالیت و شروع به کار ستاد اجرایی برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک بود.

بر این اساس مقرر شد با توجه به مصوب کردن تاریخ ۶ شهریورماه برای تشکیل مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک، نام نویسی از کاندیدا‌های این انتخابات از ۵ مردادماه آغاز شود، اطلاع رسانی در این زمینه هم ۲۵ تیرماه انجام خواهد شد.

در نشست امروز هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با حضور عبدالحمید احمدی و محمود عبداللهی رئیس و دبیر انجمن ورزشی نویسان در مورد این انجمن وفعالیت‌های آن بحث و بررسی شد.

یکی دیگر از موضوعات مطرح در نشست امروز در رابطه با بازنشستگان کمیته ملی المپیک و آکادمی ملی المپیک بود. در این زمینه گزارشی توسط حسین کهندانی در خصوص راهکار‌های حمایت از بازنشستگان ارائه شد. کهندانی خود از بازنشستگان و عضو کمیته بازنشستگان کمیته ملی المپیک است.

به گزارش خبرنگار مهر، ۵ مردادماه در حالی برای آغاز نام نویسی از کاندیدا‌های انتخابات کمیته ملی المپیک در نظر گرفته شده است که پیش از این کیکاوس سعیدی تیرماه را به عنوان زمان پیشنهادی برای انجام این مهم اعلام کرده بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار