چرا در قالب تیم‌های ورزشی سایر ورزشکاران را بدنام می‌کنید؟
کد خبر: 1089836
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZW0
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۵
وزیر ورزش و جوانان در مورد مهاجرت و پناهندگی برخی ورزشکاران، عنوان کرد: چرا در قالب اعزام تیم‌های ورزشی دست به اینکار می‌زنید و سایر ورزشکاران را بد نام می‌کنید؟
حمید سجادی در مجمع فوق‌العاده کمیته ملی المپیک با اشاره به اینکه امیدوار هستیم در عرصه وظایف خود در حوزه ورزش در این مقطع زمانی به بهترین شکل عمل کنیم، اظهار کرد: برایند حاکی از آن است که ورزش در دنیا به بلوغ رسیده است و باید ما نیز در حوزه ورزش عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: در ورزش ایران فعالیت‌های خود را انجام می‌دهیم و اعزام‌ها بر اساس برنامه انجام می‌شود و با هزاران تماشاگر به ورزشگاه می‌رویم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه دولت تصمیمات سختی را مدنظر قرار داده است، عنوان کرد: ما نیز در حوزه وظایف خود در ورزش فعالیت‌ها را پیش می‌بریم و باید بدانیم دشمنانی داریم که دندان تیز کرده اند.

سجادی با اشاره به اینکه ورزش ایران محترم است، بیان کرد: یعنی نمی‌توانیم انتخابات کمیته المپیک را به خوبی برگزار کنیم و نشان دهیم به بلوغ رسیده ایم؟

وی ضمن قدردانی از عملکرد هیات اجرایی کمیته المپیک، گفت: از هیات اجرایی تشکر می‌کنم، اما این امکان وجود داشت که تاریخ انتخابات را بر اساس ضوابط قانونی در هیات اجرایی تصویب و اعلام می‌کردند و اینکه تعیین زمان برگزاری انتخابات در اختیار مجمع قرار گرفته، ارزشمند است.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه باید همدلی و وفاق در ورزش بیشتر شود، گفت: مقام معظم رهبری فرمایشاتی در حوزه ورزش دارند و بیانیه گام سوم مسئله‌ای است که باید مدنظر قرار گیرد، همچنین دغدغه‌هایی از سوی رییس جمهور در حوزه ورزش وجود دارد.

وی ادامه داد: برخی تکالیف از جمله بیمه، معیشت ورزشکاران، استفاده بهینه از اماکن ورزشی، تکمیل و ساخت اماکن ورزشی، اعزام‌های ورزشی و... بر عهده وزارت ورزش و جوانان است که باید به خوبی مدیریت شود.

وزیر ورزش و جوانان در مورد مهاجرت و پناهندگی برخی ورزشکاران، عنوان کرد: چرا سایر ورزشکاران را بد نام می‌کنید؟ اگر قرار است در کشور دیگری زندگی کنید یا اینکه یکسال به کشور دیگری بروید یا اینکه برای تحصیل به کشور دیگری مهاجرت کنید چرا در قالب تیم‌های ورزشی به اینکار دست می‌زنید و سایر ورزشکاران را بد نام می‌کنید؟
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار