قتل پیرمرد با کپسول شیشه
کد خبر: 1089255
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZMd
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵

تحقیقات پلیس تهران برای دستگیری مستخدم جوان که متهم است، پیرمرد را با خوراندن مواد مخدرصنعتی به کام مرگ کشانده است، جریان دارد.
به گزارش جوان، چند روز قبل مرد میانسالی در تهران به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از مرد جوانی به اتهام قتل پدر سالخورده‌اش شکایت کرد.
شاکی در توضیح ماجرا گفت‌: «پس از فوت مادرم، پدر سالخورده‌ام در خانه تنها شد و نیاز به پرستار خانگی داشت تا از او مراقبت کند. ما فرزندانش همه به خاطر گرفتاری‌های کاری و خانوادگی نمی‌توانستیم از پدرمان نگهداری کنیم و به همین خاطر تصمیم گرفتیم برای او خدمتکاری استخدام کنیم. ما به شرکت خدماتی در یکی ازخیابان‌های مرکزی تهران رفتیم و با مدیر آنجا که زن جوانی است، مشکلمان را در میان گذاشتیم و در نهایت هم او مرد جوانی به نام حمید به عنوان مستخدم به ما معرفی کرد و گفت حمید سابقه زیادی در نگهداری افراد سالخورده دارد و به کارش وارد است.
به‌هرحال حمید به عنوان مستخدم پدرم شروع به کار کرد و قرار بود از پدرم مواظبت کند و دارو‌های او را سر وقت به او بدهد و اگر هم بیمار شد با من هماهنگ کند و او را برای درمان به بیمارستان یا پزشک مخصوصش ببرد.»
وی ادامه داد: «حمید حدود پنج ماه از پدرم پرستاری کرد و در این مدت پدرم روز به روز ضعیف‌تر می‌شد. هر زمانی به دیدن او می‌رفتم گیج و منگ یا خواب بود و من هم فکر می‌کردم، اثرات دارو‌های مصرفی است و حتی هم چندباری او را پیش پزشک خودش بردم، اما فایده‌ای نداشت، در صورتی که قبل از آن پدرم سر حال بود و خودش به موقع داروهایش را مصرف می‌کرد و برای گردش به پارک می‌رفت. سه‌هفته قبل از فوت پدرم من برای کاری به شهرستان رفتم که یکی از همسایه‌ها با من تماس گرفت و گفت حال پدرم خوب نیست. همسایه گفت پدرم همیشه خواب‌آلود است و در کوچه و خیابان زمین می‌خورد و می‌گفت حالش از زمانی که برای او پرستار گرفته‌ایم بدتر شده است. وقتی به تهران آمدم دوباره او را برای درمان پیش پزشک بردم و او هم داروهایش را تمدید کرد تا اینکه ناگهان حال پدرم بد شد و بعد از اینکه سه‌روز در بیمارستان بستری بود، فوت کرد.
مسمومیت با مواد مخدر شیشه
پزشکان علت اولیه مرگ را سالخوردگی و بیماری‌های زمینه‌ای اعلام کردند، اما از آنجایی که مرگ پدرم مشکوک بود قرار شد پزشکی قانونی نظریه اصلی را اعلام کند.»
شاکی در پایان گفت: «چند روز قبل نامه‌ای از پزشکی قانونی به دستم رسید که نوشته بود، علت اصلی مرگ پدرم مسمومیت دارویی با مواد مخدر شیشه بوده‌است. شوکه شدم، چون پدرم معتاد نبود و حتی سیگار هم مصرف نمی‌کرد. پس از این دارو‌های پدرم را به پزشکی قانونی بردم و آنجا بود که فهمیدم حمید داخل قرص‌های کپسول پدرم مواد مخدر شیشه می‌ریخته است و به پدرم می‌خورانده‌است. الان از مستخدم پدرم به اتهام قتل و از مدیر شرکت خدماتی هم شکایت دارم.»
با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی واحدی، بازپرس شعبه ۱۱ دادسرای امور جنایی تهران در اختیار کارآگاهان پلیس‌آگاهی قرار گرفت. بررسی‌ها نشان داد متهم پس از حادثه از شرکت خدماتی تسویه حساب کرده و به مکان نامعلومی رفته است. مأموران در ادامه مدیر شرکت خدماتی را احضار و از وی تحقیق کردند. وی گفت: «من چند سالی است که مدیر شرکت خدماتی هستم و در این مدت هم افراد زیادی به عنوان مستخدم یا کارگر خدماتی با ما همکاری داشتند و ما هم به خانواده‌ها معرفی می‌کردیم. حمید حدود پنج‌سال با شرکت ما کار کرد و هیچ مشکلی هم نداشت تا اینکه پدر شاکی فوت کرد و شاکی هم پس از تسویه حساب به ما گفت از حمید راضی نبوده است و از پدرش خوب پرستاری نکرده است و ما هم با حمید تسویه حساب و او را از شرکت اخراج کردیم، اما خبر نداشتیم که او به پدر شاکی موادمخدر صنعتی خورانده و باعث قتل او شده است.» تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار