نمایشگاه کتاب تهران نقش مهمی در برجسته‌سازی ارزش‎‌های اسلامی دارد
کد خبر: 1088630
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZCY
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
مسئول نمایشگاه‌های بین‌المللی عمان:
مسئول برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی عمان با بیان اینکه نمایشگاه کتاب از مهمترین رویداد‌های بین المللی است که تاکنون مورد استقبال چشمگیر مخاطبان قرار گرفته است، گفت: این رویداد نقش مهمی در آگاه سازی افکار عمومی و برجسته‌سازی ارزش‌های اسلامی و اهمیت کتابخوانی ایفا می‌کند.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: احمد الروائی مسئول برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی عمان در گفتگو با خبرنگار ایرنا در حاشیه سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: نمایشگاه تهران با نزدیک کردن دیدگاه‌ها به عنوان پل ارتباطی میان ملت می‌تواند مشکلات فرهنگی دیگر کشور‌ها را با همیاری آن‌ها حل وفصل نماید.

الروائی تمرکز بیشتر بر مشترکات فرهنگی به جای برجسته‌سازی اختلافات را از جمله دستاورد‌های نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دانست.

این مسئول عمانی با اشاره به جذب شمار زیادی از بازدیدکنندگان وشرکت کنندگان در این رویداد فرهنگی بزرگ وتشویق آن‌ها به فرهنگ کتابخوانی وآشنایی با وضعیت چاپ وتوزیع کتاب در کشور‌های مختلف از مسئولین جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری موفق این نمایشگاه تقدیر کرد.

وی خواستار تقویت همکاری فرهنگی کشورش با جمهوری اسلامی ایران ودیگر کشور‌های شرکت کننده در نمایشگاه و استفاده از تجارب مهم ایران در این زمینه شد.

سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت در تهران فعالیت دارد.
منبع: ایرنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار