رژیم‌صهیونیستی نه فقط کودک‌کش که خبرنگارکش
کد خبر: 1088206
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Z5i
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به قتل شیرین ابوعاقله از سوی رژیم‌صهیونیستی
شیرین ابو عاقله خبرنگار الجزیره، در حین تهیه گزارش از یورش ارتش اسرائیل به اردوگاه جنین با شلیک مستقیم ارتش صهیونیستی کشته شد. فوت او با واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی همراه شد. کاربران از سراسر جهان در توئیت‌هایی به این جنایت رژیم‌صهیونیستی اعتراض کردند

شیرین ابو عاقله خبرنگار الجزیره، در حین تهیه گزارش از یورش ارتش اسرائیل به اردوگاه جنین با شلیک مستقیم ارتش صهیونیستی کشته شد. فوت او با واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی همراه شد. کاربران از سراسر جهان در توئیت‌هایی به این جنایت رژیم‌صهیونیستی اعتراض کردند. کاربران فارسی‌زبان نیز رژیم‌صهیونیستی را علاوه بر رژیم کودک‌کش رژیمی خبرنگارکش خواندند که ده‌ها خبرنگار دیگر را به قتل رسانده است. در ادامه بخشی از واکنش‌های کاربران را مرور کرده‌ایم.
علی علیزاده:
شیرین ابوعاقله اولین خبرنگار کشته شده نیست. اسرائیل پیشتر هم یاسر مرتجى، فضل شناعه، نزیه دروزه، ناجی العلی، حنا مقبل، ماجد ابو شرار، ابراهیم ناصر وعبدالحافظ الاسمر و کمال ناصر را به قتل رسانده، تنها دموکراسی خاورمیانه نه فقط در کودک‌کش‌ترین بلکه خبرنگارکش‌ترین حکومت تاریخ است.
کاربری با نام «فارا»:
حقوق بشر، دفاع از زنان، حقوق کودکان، صلح، ایران و جهانی رو تصور کن که فلانه و اینا... هیچ کدوم موضوع رسانه‌های استکباری نیست! موضوع منافع کثیف خودشونه و اون مفاهیم قشنگ، پوشش موضوعشون! وگرنه الان برای شهادت خبرنگار زن توسط اسرائیل لال مونی نمیگرفتن!
الهام عابدینی:
نوزاد فلسطینی که ساعتی قبل در نابلس متولد شد، به یاد شیرین ابو عاقله خبرنگار شهید، شیرین نام گرفت. مقاومت زنده است. بکشید ما را، ما بیدارتر می‌شویم...
گندم ایزدی:
غافل‌کشی رسم دیرینه صهیونیسم است. تروریست‌های حقیقی که اسمشون تا ابد در لیست تروریست عالم باقی خواهد ماند.
فائزه طلایی:
خبرنگاران طبق کنوانسیون ژنو ۱۹۴۹، حق دارند در زمان جنگ و مأموریت‌های حرفه‌ای خطرناک از رفتاری همانند یک غیرنظامی برخوردار باشند. شهادت خبرنگار زن با شلیک مستقیم صهیونیست‌ها و سکوت جامعه جهانی در برابر این جنایت شعار «آزادی بیان» و «حقوق بشر» دروغین آنان رو بیش از بیش آشکار میکنه!
کانال تلگرامی «أخٌ‌فی‌الله»:
تروریست‌های رسانه‌ای صهیونیست مشغول وارونه‌کردن ماجرا هستند، دستور رسیده که بگید توسط تیراندازی فلسطینی‌ها به شهادت رسیده. احمق‌ها حداقل ویدیو رو ببینید، ابوعاقله کنار فلسطینی‌ها شهید شد. در برابر شهادت شیرین ابوعاقله ساکت نباشید، ساکت شیم لشکر رسانه‌ای اسقاطیل جریان رو به نفع خودش.
رسول شکری‌نیا:
شهید شیرین ابو عاقله نماد جنایات ۷۰ ساله صهیونیست‌ها علیه کسانی است که می‌خواستند مظلومیت مردم فلسطین را فریاد بزنند... موج محکومیت جهانی در این باره کافی نیست و باید به خیزش عمومی علیه این رژیم جعلی مبدل شود... #قدس
اکبر نبوی:
چند دهه است که فلسطین میدان مبارزه انسانیت و شرافت و آزادگی با ددمنشی و پلشتی و اهریمن‌صفتی است. شیرین ابوعاقله یکی از انسان‌های باشرافتی بود که نه فقط با قلم و بیان تصویر، بلکه با خون خود، سرشت ضد انسانی اسرائیل را فریاد کرد. رحمت الهی بر روانش.
احمد نادری:
بیش از هشت دهه است که صهیونیست‌ها برای بقای موجودیت جعلی‌شان آدم می‌کشند. این جنایت‌ها باعث بازتولید حافظه فرهنگی مردم فلسطین و مسلمانان و کل مردمان عالم شده و جنبش فلسطینیان را تبدیل به جنبشی بین‌المللی کرده است. قدس آزاد خواهد شد. این وعده حاج قاسم است.
رحمان قهرمان‌پور:
فیلم لحظه کشتن شیرین ابو عاقله درد آور است. دردآور. هیچ چیزی کشتن یک انسان بی‌گناهی را که رنج همنوعان خود را پوشش می‌دهد توجیه نمی‌کند.
سیاوش فلاح‌پور:
«در لحظات سخت بر ترس غلبه کردم. روزنامه‌نگاری را انتخاب کرده بودم تا به انسان نزدیک باشم. شاید نتوانم واقعیت را تغییر دهم، اما دست‌کم می‌توانم صدایش را به جهان برسانم.» این بخشی از خاطرات شیرین ابو عاقله خبرنگار الجزیره از انتفاضه دوم بود. او امروز توسط نیرو‌های اسرائیل به قتل رسید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار