اجرای طرح عادلانه‌سازی توزیع یارانه‌های آرد و گندم در اردبیل
کد خبر: 1087914
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Z10
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: اجرای طرح عادلانه‌سازی توزیع یارانه‌های آرد و گندم در استان اردبیل اجرا می‌شود تا از تخصیص یارانه برای کالاهای اساسی به صورت غیرمستقیم که آثار منفی دارد را حذف کنیم.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، سید حامد عاملی در دیدار با مسئولان استان اردبیل اظهار داشت: تهیه نان با قیمت فعلی موضوعی است که مردم استان می‌توانند در این زمینه اقدام کنند و در این زمینه مبلغ اضافی از کارت آنان کسر نخواهد شد که در این زمینه به مردم اطمینان خاطر می‌دهیم و شایعات پخش شده در فضای مجازی کذب محض است.

وی بیان کرد: اجرای طرح عادلانه‌سازی توزیع یارانه‌های آرد و گندم در استان اردبیل اجرا می‌شود تا از تخصیص یارانه برای کالاهای اساسی به صورت غیرمستقیم که آثار منفی اقتصاد بر اقتصاد کلان دارد را حذف کنیم و شاهد بهره‌گیری از ظرفیت صاحب‌نظران اقتصادی باشیم که به همین منظور تمهیدات لازم در این زمینه برای بهبود شرایط اقتصادی انجام یافته است.

استاندار اردبیل ادامه داد: در حال حاضر برای جلوگیری از پرداخت‌ها به شکل‌های مختلف و واسطه‌ها از کشور جلوگیری به عمل می‌آید تا به دلیل تفاوت قیمت بین آرد آزاد و یارانه‌ای از چرخه خارج می‌شد که با این وضعیت نباید اجازه دهیم تا وضعیت دهک‌های پایین جامعه بیشتر از این مورد ضرر واقع شود.

عاملی عنوان کرد: مابه التفاوت نرخ آزادسازی آرد از سوی دولت به حساب نانوایان واریز می‌شود تا بتوانیم در راستای عادلانه‌سازی توزیع یارانه آرد و نان اقدامات لازم و اساسی را انجام دهیم که در این زمینه نیز تمهیدات لازم به عمل آمده و امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده شاهد تحقق اهداف مورد نظر باشیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر هیچ کاهشی در میزان گندم و نان ایجاد نشده و هدف ما پرداخت مستقیم به دهک‌های پایین با اجرای این طرح است که اقدامات لازم در این زمینه به عمل آمده است که درصدد هستیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار