مستمری فوق‌العاده برای مددجویان سیل‌زده
کد خبر: 1075506
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Vms
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۷

یک ماه مستمری فوق‌العاده به عنوان کمک‌هزینه فوری، به حساب سرپرستان خانواده‌های سیل‌زده جنوب کشور واریز شد.
رئیس کمیته امداد گفت: با توجه به نیاز فوری مددجویان، یک ماه مستمری به عنوان کمک معیشتی فوق‌العاده به مددجویان سیل‌زده در استان‌های فارس، هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان اختصاص یافت.
سیدمرتضی بختیاری افزود: این مبلغ از ۳۵۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان براساس تعداد اعضای خانوار، به حساب سرپرستان ۱۴ هزار و ۷۸۹ خانواده مددجوی سیل‌زده واریز شد.
اخیراً هم دبیر ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور از استقرار تیم محب و اورژانس اجتماعی در مناطق سیل‌زده کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان و هرمزگان در ساعات اولیه وقوع خبر داد و گفت: بازدید خانه به خانه مددجویان در جریان است.
محمدرضا کاظم‌زاده، دبیر ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور با اشاره به بارش‌های بی‌سابقه اخیر در مناطق جنوبی کشور گفت: بخش‌هایی از استان‌های کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان و هرمزگان با سیلاب‌های گسترده روبه‌رو شده‌اند. بهزیستی از ساعات اولیه پس از وقوع سیلاب با بسیج تمامی امکانات و منابع انسانی نسبت به ارزیابی اتفاقات و خسارات وارده به جامعه هدف اقدام کرده‌است و تیم‌های محب و اورژانس اجتماعی در شهرستان‌های سیل‌زده مستقر شدند و بازدید خانه به خانه مددجویان در جریان است و تاکنون گزارشی مبنی بر مصدومیت و آسیب جدی جامعه هدف ارسال نشده‌است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار