بیش از 27هزار اردبیلی در اجرای طرح اقدام ملی مسکن واجد شرایط هستند
کد خبر: 1074354
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004VUI
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: شناسایی افراد واجد شرایط در استان اردبیل برای تامین مسکن به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است که به همین منظور ۲۷ هزار و ۲۷۰ نفر برای تامین مسکن شناسایی شده‌اند.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اردبیل، سید حامد عاملی در جلسه شورای مسکن استان اردبیل اظهار داشت: شناسایی افراد واجد شرایط در استان اردبیل برای تامین مسکن به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است که به همین منظور 27 هزار و 270 نفر برای تامین مسکن شناسایی شده‌اند.

وی بیان کرد: طرح جهش تولید مسکن در استان اردبیل با ثبت‌نام 48 هزار و 935 نفر در طرح نهضت ملی مسکن انجام یافته که سهم شهرستان اردبیل 31 هزار و 946 نفر است که حائزان شرایط 18 هزار و 293 نفر حائز شرایط هستند و در کل استان 27 هزار و 270 نفر حائز شرایط شناسایی شده و زمینه مورد نیاز برای این تعداد تامین می‌شود که با کمک دستگاه‌های اجرایی در اسرع وقت حل خواهد شد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: تاکنون در استان اردبیل 27 هزار و 270 نفر حائز شرایط شناسایی شده که زمین رایگان برای این تعداد تامین شده و در شهرستان‌هایی که مشکل زمین وجود دارد لازم و ضروری است که دستگاه‌های اجرایی هر چه سریع‌تر برای حل موضوع ورود پیدا کنند و مشکلات موجود را برطرف کنند.

عاملی تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای خدمت‌رسانی و ایجاد زیرساخت‌های لازم توسط دستگاه‌های مربوطه در دستور کار قرار گرفته که در این زمینه راه و شهرسازی باید در طول یک هفته آینده نسبت به انتخاب پیمانکار نهضت مسکن ملی اقدام کند و مشکلات موجود در این راستا را برطرف‌سازی کند.

وی اظهار کرد: انعقاد تفاهم‌نامه‌های دیگر در اجرای طرح اقدام ملی محقق شده که برخی دستگاه‌های اجرایی شامل آن هستند که مهم‌ترین هدف برخورداری تمامی افراد واجد شرایط از مسکن است تا بتوانیم با ایجاد شرایط مناسب آنان را از نعمت مسکن بهره‌مند کنیم و با رفع مشکلات موجود به اهداف خود ست یابیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار