صدور کارت هم در دوچرخه سواری حاشیه‌دار شد
کد خبر: 1071570
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UlO
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸
مسئول پیشین کمیته آموزش دوچرخه‌سواری نسبت به انتقاد سرپرست فدراسیون از فعالیت این کمیته واکنش نشان داد.
سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در گفتگویی نسبت به زیاد بودن تعداد کارمندان انتقاد داشت و عنوان کرد: هر چند تعداد کارمندان زیاد است، اما کار‌های فدراسیون انجام نشده برای نمونه کمیته آموزش فدراسیون با وجود اخذ مبلغ، کارت‌ها را صادر نکرده است و هیچ اطلاعاتی هم موجود نیست.

مازیار فرزاد مسئول پیشین کمیته آموزش فدراسیون نسبت به این اظهارات سرپرست فدراسیون واکنش نشان داد و به ایسنا گفت: من لازم دیدم پاسخ دهم تا افکار عمومی روشن شود و مستندات تمام مواردی که می‌گویم قابل ارائه است. تعدیل نیرو در فدراسیون در سال‌های ۹۸ و ۹۹ هم اتفاق افتاد. قبلا یک نفر در کمیته آموزش مشغول به کار بود، اما الان چهار نفر در آن کار می‌کنند. افرادی که در سازمان لیگ و دبیرخانه فعالیت داشته اند تنها نفراتشان تغییر کرده است. در بخش روابط عمومی هم قبلا یک نفر فعالیت داشت، اما الان دونفر مشغول به کار هستند. از این رو عملا نمی‌توان گفت تعدیل نیرو انجام شده و به منظور کاهش هزینه‌ها تعداد کارمندان را کم کرده اند. قبلا فقط من در کمیته آموزش ابلاغ داشتم، اما الان این کمیته سرپرست، کارمند، مشاوره عالی کمیته آموزش و یک نفر مسئول صدور کارت‌ها دارد.

او ادامه داد: همه چیز در کمیته آموزش روشن است. تمام مدارک هم به صورت مدون و کامل موجود است. طبق فرایندی، دوره‌های آموزشی برگزار و چاپ کارت‌ها هم انجام می‌شد. تمام پرداخت‌ها نیز در زمان مقرر و به صورت نقدی به حساب فدراسیون واریز سپس گزارش‌های مالی به خزانه داری ارجاع داده می‌شد؛ بنابراین این طور نبوده که پولی بگیریم، اما کارت صادر نشود.

فرزاد در پاسخ به این پرسش که یعنی تمام صدور کارت‌ها انجام شده است؟ تاکید کرد: کلاس‌هایی بوده که مدارکش تکمیل نشده و مدیر دوره هم رسیدگی نکرده است. این مسئله همیشه وجود دارد و تنها در مورد فدراسیون ما نیست و در فدراسیون‌های دیگر هم چنین چیزی وجود دارد. هر دوره پس از برگزاری و اعلام نمرات، وارد پروسه اخذ مدارک و صدور کارت می‌شود. صدور کارت برخی دوره‌ها به دلیل مشکلات مالی فدراسیون با چاپخانه به تعویق افتاده است، اما اینکه بگوییم هیچ کارتی صادر نشده، چنین چیزی نبوده است. من نمی‌دانم منظور سرپرست فدراسیون چه بوده که گفته هیچ کارتی صادر و هیچ کاری انجام نشده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار