حقوق مدیرانی که اطلاعات کارکنان خود را در سامانه دستمزد ثبت نکنند، واریز نمی‌شود
کد خبر: 1071438
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UjG
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور از پرداخت‌نشدن حقوق مدیران دستگاه‌های دولتی که اطلاعات کارکنان خود را ظرف دو روز آینده بارگذاری نکنند، خبر داد.
به گزارش تسنیم، حسین عرب اسدی در ارتباط زنده تلفنی با بخش خبری ۲۱ شبکه اول سیما افزود: مهلت دو هفته‌ای برای ثبت اطلاعات حقوق کارکنان دولت رو به پایان است و اقدام قابل توجهی از سوی دستگاه‌های اجرایی کشور مشاهده نشده و هنوز اطلاعاتی درج نشده است.
وی ادامه داد: دستگاه‌هایی مانند وزارتخانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، جهاد کشاورزی، دادگستری، علوم، تحقیقات و فناوری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کشور در مجموعه قوه‌مجریه و بسیاری از دستگاه‌های زیرمجموعه قوه‌قضائیه مانند دادگستری‌های برخی استان‌ها به طور کامل و صددرصد اطلاعات خود را بارگذاری کرده‌اند.
عرب اسدی تصریح کرد: برای بارگذاری کامل اطلاعات و شفافیت در این امور، دو اقدام لازم‌الاجراست؛ دستگاه‌ها دو نوع ستاد‌های اصلی و ستاد‌های تابع دارند؛ دستگاه‌های اصلی شامل وزارتخانه‌ها می‌شوند، در مجموع وزارت فناوری و ارتباطات به طور ۱۰۰ درصد اطلاعات خود را بارگذاری کرد، اما ستاد‌های تابع این وزارتخانه حدود ۸۴ درصد اطلاعات بارگذاری شده در دستگاهی مانند وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز دستگاه‌های اصلی حدود ۷۵ درصد و دستگاه‌های تابع این وزارتخانه حدود ۴۲ درصد از اطلاعات کارکنان خود را بارگذاری کرده است، البته با توجه به مهلت رو به پایان زمان دو هفته‌ای این اقدام، پیش‌بینی می‌شود تا فردا و پس فردا سرعت قابل توجهی در بارگذاری اطلاعات کارکنان دستگاه‌ها شاهد باشیم.
وی گفت: اگر دستگاه‌ها در مدت باقیمانده اقدام به بارگذاری کامل اطلاعات کارکنان خود نکنند، با مدیران آن‌ها اتمام حجت کرده‌ایم و در بخشنامه اخیر هم به آن‌ها ابلاغ کردیم که اگر از این بخشنامه پیروی نکنند در گام اول حقوق مدیران دستگاه‌ها پرداخت نخواهد شد. در تلاشیم تا برای کارکنان دولت اتفاقی نیفتد، زیرا آن‌ها مقصر نیستند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار