نماینده اصفهان جواب سرپرست پرسپولیس را داد!
کد خبر: 1070834
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UZW
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
نماینده اصفهان به صحبت‌های سرپرست پرسپولیس واکنش نشان داد.
به گزارش جوان آنلاین، پس از ماجرای پرداخت غیرقانونی تسهیلات ۲۲ میلیاردتومانی به پرسپولیس از سوی صندوق «ک. الف» که وظیفه حمایت از کارآفرینان و اشتغال زایی در مناطق محروم را بر عهده دارد، عباس مقتدایی نماینده اصفهان در نامه‌ای به وزیر ورزش و وزیر کار خواهان پاسخگویی درباره چرایی واریز تسهیلات محرومان به یک باشگاه فوتبال برای پرداخت مطالبات مربی خارجی شد.

پس از نامه نماینده اصفهان، افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس، چهارشنبه شب گذشته در حاشیه بازی این تیم با صنعت نفت آبادان، به انتقاد از پیگیری این نماینده مجلس پرداخت: «یکی از نمایندگان مجلس راجع به پرسپولیس به تندی حرف زده بود. آقای نماینده مجلس! تیم شهرتان مقابل ما پاداش سه، چهار برابری به بازیکنان می‌دهد. چرا به آن موضوع ورود نمی‌کنید؟ چرا به عنوان نماینده مجلس حق تیم ما را نمی‌گیرید؟ پول و بودجه تیم شهر شما اول فصل آماده است. من خودم شهرستانی و شیرازی هستم. بازیکنی که تیم پرسپولیس را ول می‌کند و به شهرستان می‌رود، به خاطر هوادار و افتخار نیست بلکه به خاطر پول است. وقتی شما پول دارید باید به ما حمله و ظلم کنید؟ چرا ما نمی‌توانیم پول کالدرون را بدهیم؟ به ما هم کمک کن! شما نماینده شهرت هستی، اما به تیم پرسپولیس هم با این همه هوادار کمک کنید. به پرسپولیس احترام بگذارید. ما چهل، پنجاه میلیون هوادار داریم. به تیم پرسپولیس هم کمک کنید.»

حالا امروز دفتر نماینده مردم اصفهان در نامه‌ای به اظهارات پیروانی پاسخ داده است.

متن این نامه شرح زیر است: «با عنایت به مصاحبه جنابعالی در مورخ ۳ آذرماه که در آن به پیگیری دکتر مقتدایی درخصوص پرداخت‌های مرتبط با تعهدات آن باشگاه از محل صندوق کارآفرینی مطلبی را اظهار داشته اید، به آگاهی جنابعالی می‌رساند که دکتر مقتدایی پرداخت پول از محل صندوق متعلق به اشتغال و روستا‌ها را مورد اشکال دانسته و از این جهت از مسئولان مربوطه خواسته است که به قوانین کشور احترام بگذارند وگرنه پیگیری‌های ایشان هیچ ارتباطی با موضوعات باشگاهی و تیم خاصی ندارد. ضمن احترام به همه هواداران تیم‌های ملی و شهرستانی و علاقه به پیگیری جهت رفع موانع آنان و حمایت از همه کسانی که صادقانه برای ارتقای جایگاه ورزش در کشور تلاش می‌کنند، شایسته است با عنایت به این موضوع توجه فرمایید که در عین پیشبرد اهداف باشگاهی، حقوقی از سایر بخش‌های کشور تضییع نشود.

دکتر مقتدایی پیشتر نیز در جریان پرداخت به یکی از مربیان خارجی تیم ملی از محل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی متعلق به بازنشستگان به این جهت که حقوق بازنشستگان نادیده گرفته شده بود موضوع را پیگیری کرد و اموال برداشت شده را به صاحبان اصلی آن بازگردانید. امید است در اظهارنظر‌های بعدی با عنایت به همین توضیحات مطالب خویش را بیان فرمایید تا خدای ناکرده سو تفاهمی برای هواداران و مخاطبان پدید نیاید.

همچنین مصاحبه جنابعالی به رویت و استحضار دکتر مقتدایی رسید، ایشان برای کمک به ورزش کشور و همه تیم‌های شهرستانی اعلام آمادگی کرده اند و اگر مواردی را مدنظر دارید به صورت مکتوب جهت پیگیری به این دفتر ارسال فرمایید. چنانچه نیاز می‌دانید که می‌بایست توضیحات بیشتر و شفاهی از سوی جنابعالی ارائه شود، اعلام نمایید تا در برنامه کاری نماینده محترم پیش بینی شود.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار