مرگ سارق موتورسوار شاکی را گرفتار کرد
کد خبر: 1070457
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UTR
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰

راننده خودروی شاسی‌بلند که متهم است سارق موتورسوار را در تصادف عمدی به کام مرگ کشانده و همسر وی را مصدوم کرده مورد تحقیق قرار گرفت.
به گزارش جوان، شامگاه جمعه ۵ آذرماه مأموران کلانتری‌۱۰۳ گاندی از سانحه تصادف عمدی منجر به فوت حوالی خیابان ولیعصر با خبر و راهی محل شدند. با اعلام این خبر تیمی از مأموران پلیس راهی محل حادثه شدند که در بررسی‌های اولیه مشخص شد این حادثه در اثر برخورد یک دستگاه خودروی سانگ یانگ تیوولی با یک دستگاه موتور‌سیکلت اتفاق افتاده و در آن حادثه راکب موتور سیکلت در دم فوت کرده است. ترک‌نشین موتور‌سیکلت که زن جوانی به نام نگار بود و از ناحیه پا دچار شکستی شده‌بود با ادعای تصادف عمدی از سوی خودروی شاسی بلند مورد تحقیق قرار گرفت. او در توضیح به مأموران گفت: «ساعتی قبل برای تفریح سوار موتور شوهرم شدم. در خیابان مشغول پرسه زنی بودیم که ناگهان یک خودروی تیوولی را دیدیم که رانند آن در حال صحبت با تلفن همراه بود. او ساعت گران‌قیمتی در دست داشت به همین خاطر آن ساعت و گوشی گرانقیمتش من و شوهرم را وسوسه کرد تا آن‌ها را سرقت کنیم.»
آن زن ادامه داد: «برای انجام نقشه شوهرم نزدیک آن خودرو شد و بعد از سرقت گوشی تلفن همراه و ساعت مچی راننده با سرعت زیاد از محل فرار کرد. راننده آن خودرو در تعقیب ما بود، اما شوهرم همچنان با سرعت زیاد فرار می‌کرد تا اینکه راننده تیوولی عمدی با موتور‌سیکلت ما برخورد کرد و هر دو نفر ما نقش بر زمین شدیم. در این حادثه شوهرم فوت کرد و پای من نیز شکست.»
زن جوان بعد از این توضیحات راهی بیمارستان شد و راننده خودروی تیوولی با فرضیه تصادف عمدی مورد تحقیق قرار گرفت. او در توضیح به مأموران گفت: «در خیابان ولیعصر مشغول رانندگی بودم که ناگهان یک دستگاه موتورسیکلت با راکب مرد و یک سرنشین زن به من نزدیک شدند و سد راهم شدند. آن‌ها با تهدید مرگ ساعت‌مچی و تلفن همراهم را به زور سرقت کردند و قصد فرار داشتند، اما به آن‌ها پیشنهاد دادم در ازای پرداخت وجه نقد تلفن همراهم را به خاطر اینکه حاوی اطلاعات کاری‌ام بود به من برگردانند. زن و مرد جوان ابتدا قبول کردند، اما پیشنهاد ۱۰ میلیون تومان پول نقد دادند. به آن‌ها گفتم این مبلغ همراهم نیست به همین خاطر آن‌ها با سرعت زیاد از محل فرار کردند.»
راننده خودروی شاسی بلند در ادامه گفت: «با فرار آن‌ها من هم با خودرو دنبالشان کردم تا گوشی موبایلم را پس بگیرم. راننده موتور سیکلت سرعت زیادی داشت که با تعقیب من یک لحظه ترمز گرفت و هر دو سرنشین نقش بر زمین شدند. در این حادثه مرد جوان فوت کرد و زن جوان نیز مجروح شد.»
بعد از ثبت این اظهارات، پرونده برای بررسی علت دقیق حادثه در اختیار کارشناسان اداره پلیس قرار گرفت. تحقیقات تا اعلام نتیجه از سوی کارشناسان ادامه دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار