قاتل: مست بودم
کد خبر: 1069582
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UFK
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵

مردی که در جریان درگیری با یکی از دوستانش در یکی از پارک‌های پاکدشت مرد رهگذر را به قتل رسانده در جلسه محاکمه مدعی شد هنگام حادثه مست بوده است.
به گزارش جوان، ۱۴‌تیرماه‌سال‌۹۹، مأموران پلیس شهرستان پاکدشت از درگیری خونین در یکی از پارک‌های پاکدشت باخبر و راهی محل شدند. شواهد اولیه حکایت از آن داشت در آن درگیری پسر جوانی به نام پیروز بر اثر ضربه چاقو راهی بیمارستان شده است.
با تحقیق از شاهدان حادثه مأموران دریافتند ضارب پسری به نام آرمین است که بعد از این درگیری از محل متواری شده است. تلاش‌های پلیس برای دستگیری آرمین ادامه داشت که از بیمارستان خبر رسید پیروز بر اثر شدت خونریزی‌ها فوت کرده‌است.
با انتقال جسد به پزشکی قانونی آرمین این بار به اتهام قتل عمد تحت تعقیب قرار گرفت تا اینکه چند روز بعد در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد. او به قتل اقرار کرد و راهی زندان شد.
پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و متهم در اولین جلسه مقابل هیئت قضایی شعبه‌هشتم دادگاه به ریاست قاضی رحمانی قرار گرفت. در آن جلسه اولیای‌دم درخواست قصاص کردند. سپس متهم با اقرار به جرمش در جایگاه ایستاد و در شرح ماجرا گفت: «روز حادثه برای تفریح به پارکی در پاکدشت رفتیم و مشروب خوردیم. در حال مستی من و دوستم سر موضوعی با هم درگیر شدیم.
از شدت عصبانیت به او فحاشی کردم که دوستم نیز شروع به فحاشی کرد. این درگیری ادامه داشت تا اینکه پیروز در حال عبور از پارک اعتراض کرد. او فکر می‌کرد من به او فحش می‌دهم. به خاطر خوردن مشروب حال طبیعی نداشتم به همین دلیل گاز اشک آور را از جیبم بیرون آوردم و به صورت او پاشیدم. پیروز دستش را به طرف صورتش برد که همان موقع با چاقو چند ضربه به او زدم و فرار کردم.»
او در ادامه گفت: «نمی‌دانم چند ضربه زدم، اما وقتی پزشکی قانونی اعلام کرد مقتول هفت‌ضربه چاقو خورده است شوکه شدم. باور کنید من و مقتول خصومتی نداشتیم. او به خاطر یک اشتباه کشته شد و فکر می‌کرد من به او فحش می‌دهم. من هم مست بودم و حال عادی نداشتم به همین خاطر نتوانستم خودم را کنترل کنم و این حادثه رقم خورد. پشیمانم و درخواست گذشت دارم.»
در پایان هیئت قضایی جهت صدور رأی وارد شور شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار