فعالیت 208 گروه جهادی و خدمت رسانی به محرومان
کد خبر: 1069513
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UED
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد مطرح کرد؛
حسنوند، با اشاره به فعالیت 208 گروه جهادی و خدمت رسانی به محرومان، گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون بهمت این گروه ها تاکنون۲۲ میلیارد و ۱۷۲ میلیون و ۸۵۲ هزار تومان کمک مؤمنانه توزیع شده است.

به گزارش جوان از لرستان، سرهنگ احمد حسنوند، امروز(29آبان)، در  به مناسبت آغاز هفته بسیج در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ۲۰۸ گروه جهادی متشکل از بسیجیان در راستای محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به نیازمندان در بروجرد فعالیت دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد افزود: از آغاز شیوع کرونا تاکنون۲۲ میلیارد و ۱۷۲ میلیون و ۸۵۲ هزار تومان کمک مؤمنانه بین مردم بروجرد توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: کمک های مؤمنانه شامل ۶ هزار و ۷۷۴ بسته نوشت افزار، ۶۲ سری جهیزیه، ۲۳ هزار بسته بهداشتی، ۲ هزار کارت هدیه و ۲۱۰ هزار و ۷۸۹ وعده غذای گرم بوده است.

سرهنگ حسنوند خاطرنشان کرد: به همت گروه های جهادی در بروجرد ۲۷ باب منزل محرومان با کمک ۶۰۰ میلیون تومانی ساخته شده است.

وی اجرای طرح شهید سلیمانی و حضور فعال بسیج در خدمت به مردم اشاره و بیان کرد: در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا بود که یک هزار و ۲۵۰ بسیجی در این طرح وارد عمل شدند و ۲۰۰ هزار ماسک رایگان و مواد ضدعفونی کننده توزیع شد.

سرهنگ حسنوند با اشاره به احداث کانال آب بر کشاورزی را در روستاها از سوی گروه های جهادی بسیج، عنوان داشت: در این زمینه نیز با احداث سه هزار و ۵۷۰ متر کانال، یک میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان هزینه شد.

وی با اشاره به اینکه ۶۳ صندوق قرض‌الحسنه با چهارهزار و ۱۰۰ عضو در بروجرد وجود دارد، گفت: یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان وام از طریق این صندوق ها پرداخت شده است.

برچسب ها: بسیج ، گروه جهادی ، جامعه
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار