یک هزار حلقه لاستیک امسال در استان مرکزی توزیع شد
کد خبر: 1068852
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004U3Y
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: یک هزار و ۳۸ حلقه لاستیک حواله‌ای امسال از طریق سامانه توزیع لاستیک در اختیار رانندگان وسایل نقلیه سنگین استان قرار گرفته‌ است.

مهرداد جهانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی بیان داشت:طرح توزیع لاستیک سهمیه‌ای از مرداد ماه سال ۹۷ آغاز و تا کنون ۱۴۵ هزار حلقه لاستیک در اختیار رانندگان وسایل نقلیه سنگین قرار گرفته و استان در زمینه توزیع لاستیک رتبه نخست را در سطح کشور به خود اختصاص داده‌ است.

وی اظهار کرد: ۶۶۴ هزار و ۳۱۸ مسافر در قالب ۷۷ هزار و ۸۸۴ سفر از مقصد استان مرکزی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان به نقاط مختلف کشور جابه جا شدند که جابه جایی این مسافران نسبت به مدت مشابه سال گذشته، هفت درصد افزایش یافته‌ است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی خاطر نشان کرد: ۱۱ میلیون و ۲۹۲ هزار تن کالا امسال توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای این استان به نقاط مختلف کشور حمل شد.

جهانی گفت: چهار میلیون و ۱۷۴ هزار تن از مجموع کالاهای حمل شده توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی در این مدت کالاهای معدنی و سه میلیون و ۶۵۴ هزار تن کالای شیمیایی بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب ۳۷ و ۳۲ درصد افزایش یافته‌ است.

وی افزود: ۱۲ درصد کالاهای حمل شده توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی درون استانی و ۸۸ درصد برون استانی بوده‌ است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی خاطرنشان کرد: ۱۷ درصد از مجموع کالاهای حمل شده توسط ناوگان جاده‌ای این استان به تهران، ۱۳ درصد اصفهان و ۱۰ درصد به استان خوزستان و مابقی به سایر نقاط کشور حمل شده‌ است.

جهانی افزود: استان تهران، اصفهان و خوزستان به ترتیب رتبه اول تا سوم حمل کالا از استان مرکزی را به خود اختصاص داده‌ است.

وی ادامه داد: شهرهای اراک، ساوه و دلیجان مبدا اصلی حمل کالا از استان مرکزی است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار