یزدانی - تیلور این‌بار رودروی هم
کد خبر: 1067925
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tob
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تمامی ۱۰ ملی پوش ایران در رقابت‌های جهانی نروژ برای حضور در آمریکا و دیدار دوستانه با این کشور اعلام آمادگی کرده اند.
مصطفی میرعمادیان درباره برنامه‌های پیش روی تیم ملی کشتی آزاد، اظهار کرد: منتظر اعلام زمان بندی رقابت‌های نیمه نهایی و فینال لیگ کشتی آزاد هستیم تا بر اساس آن برنامه ریزی‌های لازم را انجام دهیم. رقابت‌های کشتی قهرمانی کشور احتمالا در دی برگزار می‌شود و این رقابت‌ها به عنوان مرحله نخست چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد مد نظر کادر فنی تیم ملی است.

مربی تیم ملی کشتی آزاد، افزود: به غیر از ملی پوشان، سایر نفرات باید در مسابقات قهرمانی کشور به روی تشک بروند تا شانس رسیدن به دوبنده تیم ملی را داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مدال آوران مسابقات جهانی از حضور در مرحله نخست چرخه انتخابی معاف هستند یا تمامی ملی‌پوشان از حضور در مسابقات قهرمانی کشور معاف خواهند بود، گفت: مکانیزم دقیق آن باید توسط کادر فنی تیم ملی مشخص شود. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که فقط مدال آوران مسابقات جهانی از حضور در این رقابت‌ها معاف خواهند بود یا تمامی ملی پوشان می‌توانند در مسابقات حاضر نشوند. البته ما بنا داریم تا بهترین ها در این دوره از رقابتها به میدان روند برای همین مسابقات انتخابی می تواند تعیی افراد کشتی گیر را برای این دوره از رقابتها تعیین کند.

وی درباره نحوه حضور تیم ملی کشتی آزاد گفت: تمامی ۱۰ ملی پوش کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جهانی نروژ برای حضور در آمریکا و دیدار دوستانه با این کشور اعلام آمادگی کرده اند. به احتمال فراوان با همان ترکیب رقابت‌های جهانی به آمریکا می‌رویم.باید بررسی کامل انجام داد تا بهترین ها عازم شوند.میزان آمادگی هر کسی باید ابتدا تایید شود.

مربی تیم ملی کشتی آزاد، با اشاره به اهمیت این دیدار، خاطرنشان کرد: کشتی ایران و آمریکا همواره مراوده بسیار خوبی طی سال‌های گذشته داشته اند و این مناسبات تاثیر بسیار خوبی بر گسترش و توسعه کشتی میان دو کشور داشته است. قرار است این دیدار در تگزاس برگزار شود و استقبال مردم از این رویداد به حدی است که ظرف یک هفته تمامی ۲۷ هزار بلیط مسابقات فروخته شد. ایرانیان زیادی قطعا برای دیدن این مسابقات از تیم ما حمایت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه قبول پیشنهاد این دیدار برای آمریکایی‌ها خیلی مهم بود، گفت: آمریکا خیلی دوست داشت که این دیدار دوستانه با حضور ایران انجام شود، آن‌ها ابتدا به ایران پیشنهاد دادند و اصرار داشتند ایران این پیشنهاد را قبول کند و در صورت خودداری ایران، قصد داشتند به روسیه برای سفر به آمریکا پیشنهاد دهند. همزمان با این رقابت‌های کشتی دانشگاه‌های آمریکا نیز بر روی تشک دیگر برگزار خواهد شد.

میرعمادیان در پایان درباره دعوت روس‌ها از زارع برای حضور در تورنمنت مسکو، گفت: با توجه به اینکه بچه‌ها درگیر رقابت‌های لیگ هستند بعید می‌دانم هیچ کدام از نفرات ما در این مسابقات حاضر شوند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار