رشد 32درصدی جمع آوری صدقات مردمی
کد خبر: 1067878
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tnq
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۹
مدیرکل کمیته امداد لرستان خبر داد؛
شیخ پور، از جمع آوری 6 میلیارد تومان کمک های مردمی در قالب صدقات خبر داد و گفت: در شش ماهه نخست سال 32 درصد رشد داشته است.

به گزارش جوان از لرستان، «جلال شیخ پور»، امروز(16آبان) در جمع خبرنگاران اظهارداشت: از ابتدای امسال تاکنون ۶ میلیارد تومان کمک‌های مردمی در قالب صدقات جمع آوری شده است.

مدیرکل کمیته امداد لرستان از رشد 32درصدی جمع آوری صدقات خبر داد و افزود: ۱۶۰ هزار و ۶۵۲ مشترک صندوق صدقات در استان وجود دارد.

وی با اشاره به جمع‌آوری و توزیع صدقات از طریق شبکه‌های مردمی و روش‌های نوین و اسکن کد QR  ، عنوان داشت: استفاده از روش QR پرداخت‌های مردمی ساده‌تر است.

شیخ پور یادآور شد: در این روش مردم می توانند با  اسکن کد QR  که بر روی صندوق صدقات نصب شده به‌آسانی از طریق تلفن همراه خود صدقه واریز کنند.

وی با بیان اینکه کمک‌های اهدایی مردم در قالب صدقات صرف محرومیت‌زدایی از خانوارهای نیازمند می‌شود، خاطرنشان کرد: مبالغ جمع‌آوری‌شده بر اساس توافقنامه بودجه در هر منطقه بر اساس نیاز مددجویان در شاخص حمایتی همچون به درمان مددجویان روستایی و شهری، کمک به ازدواج مددجویان و تأمین جهیزیه، تأمین لوازم‌خانگی، پرداخت موردی، کمک‌هزینه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، اردوهای زیارتی، تعمیر تکمیل و بازسازی مسکن و تعامل با مراکز اجتماعی هزینه می‌شود.

برچسب ها: صدقات ، مردم ، لرستان
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار