احتمال حضور گنج زاده و اباذری در رقابت‌های انفرادی و تیمی قهرمانی جهان
کد خبر: 1067070
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tao
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
پس از حواشی مربوط به رقابت انتخابی تیم ملی کاراته در وزن ۸۴+ کیلوگرم و با توجه به تجربه و افتخارات سجاد گنج زاده، احتمال حضور وی در رقابت‌های انفرادی قهرمانی جهان وجود دارد.
پس از نیمه تمام ماندن رقابت انتخابی وزن ۸۴+ کیلوگرم تیم ملی کاراته برای حضور در رقابت‌های جهانی امارات که با حضور سجاد گنج زاده قهرمان المپیک توکیو و صالح اباذری برگزار شد، کادر فنی تیم ملی کار دشواری را برای تصمیم گیری در خصوص نماینده سنگین وزن ایران در رقابت‌های جهانی پیش رو دارد.

با توجه به انتقاد‌ها نسبت به داوری در رقابت‌های انتخابی تیم ملی و از سوی دیگر افتخارآفرینی‌های سجاد گنج زاده تنها طلایی کاراته ایران در المپیک توکیو، احتمال حضور همزمان وی و صالح اباذری در رقابت‌های جهانی کاراته وجود دارد تا به این شکل کادر فنی تیم ملی از تمام پتانسیل کاراته ایران در رویداد مهم قهرمانی جهان استفاده کند.

بر این اساس احتمالا گنج زاده در رقابت‌های انفرادی قهرمانی جهان به عنوان نماینده وزن ۸۴+ کیلوگرم ایران به روی تاتامی می‌رود و صالح اباذری نیز در رقابت‌های تیمی برای ایران مبارزه می‌کند.

همچنین با توجه به اینکه رقابت‌های قهرمانی آسیا نیز پس از رقابت‌های قهرمانی جهان در پیش است، صالح اباذری نماینده ایران در این رقابت‌ها خواهد بود.

با وجود غیبت بهمن عسگری در تیم ملی، کادر فنی تیم ملی سعی دارد به این شکل از تمام پتانسیل موجود کاراته ایران برای کسب بهترین نتیجه استفاده کند.

قرار است کادر فنی تیم ملی تا فردا (دوشنبه) تصمیم نهایی خود را در این‌باره اعلام کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار