درگيري خونين مردان خياط در بزم شبانه
کد خبر: 1067057
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tab
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۶
درگيري دو مرد خياط پس از بزم شبانه با قتل يكي از آنها به سرانجام رسيد.

به گزارش جوان‌، بامداد ديروز ساكنان ساختمان مسكوني در شهرك‌غرب تهران با اداره پليس تماس گرفتند و گفتند ساكن طبقه همكف محل زندگي‌شان كه مرد جواني است بزم شبانه‌اي را برگزار كرده و آرامش و آسايش آنها را بر هم زده‌است. يكي از ساكنان گفت: صداي موسيقي آنها و سر و صدا و شادي‌شان خيلي زياد است به طوري‌كه نمي‌توانيم بخوابيم. با طرح اين شكايت مأموران پليس در حال بررسي موضوع بودند كه دقايقي بعد دوباره به مأموران پليس خبر رسيد ساكن همان طبقه همكف در درگيري مهمانش را به قتل رسانده است.
اين بار يكي از همسايه‌ها گفت: مرد جوان با چاقو مهمانش را به قتل رسانده و الان هم در گوشه‌اي از پذيرايي خانه‌اش نشسته و مهمانش هم خونين روي زمين افتاده و نفس نمي‌كشد.
با اعلام اين خبر به سرعت تيمي از مأموران كلانتري‌134 شهرك غرب به محل اعزام شدند. مأموران در محل حادثه مشاهده كردند صاحبخانه كه مرد 44‌ساله‌اي به نام فرشيد است در حالي كه چاقوي خونيني در دست دارد در گوشه‌ پذيرايي نشسته و حالت عادي هم ندارد. مأموران در نخستين گام ضارب را دستگير كردند و در ادامه هم با جسد بي‌جان مهمان او كه مرد 44‌ساله‌اي به نام پيمان است، روبه‌رو شدند كه حكايت از آن داشت با ضربه چاقو فرشيد به قتل رسيده است.

مهماني خونين
بدين ترتيب خبر قتل مرد جوان ساعت‌3 بامداد به قاضي حبيب‌الله صادقي، بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران اعلام شد و وي نيز همراه تيمي از كارآگاهان اداره‌دهم پليس‌آگاهي راهي محل شدند. تحقيقات تيم جنايي نشان داد قاتل و مقتول هر دو همكار بودند و در كارگاه توليدي پوشاك كار می‌کردند. همچنين مشخص شد قاتل در خانه‌اش بزم شبانه‌اي برگزار ‌ و پيمان را به خانه‌اش دعوت می‌کند كه پس از خوردن مشروبات الكلي درگيري مرگبار را رقم مي‌زنند.
يكي از همسايه‌ها به مأموران پليس گفت: از ساعت 10 و نيم شب صداي موسيقي و جشن و پايكوبي از خانه مرد همسايه به گوشمان مي‌رسيد. ما فكر كرديم جشن آنها ساعتي طول بكشد و تمام شود اما هر ساعتي كه مي‌گذشت صداي موسيقي و پايكوبي آنها بيشتر مي‌شد به طوري‌كه همه همسايه‌ها را كلافه كرده‌بود. ما چند باري به در خانه مرد جوان رفتيم و به او تذكر داديم كه صداي موسيقي‌اش را كم كند كه باعث مزاحمت براي همسايه‌ها نشود. مرد جوان به نظر مي‌رسيد حال خوبي ندارد و ما هم احتمال داديم كه مشروب خورده باشد، اما دقايقي قبل از حادثه براي چندمين بار به در خانه‌اش رفتيم و خواهش كرديم صداي موسيقي‌اش را كم كند تا ما بتوانيم بخوابيم كه قبول كرد و پس از عذر‌خواهي صداي موسيقي‌اش هم كم شد. وي ادامه داد: هنوز لحظاتي از آرامش و سكوت نگذشته بود كه صداي درگيري از خانه او به گوشمان رسيد. هر لحظه صداي درگيري و شكستن وسايل خانه بيشتر مي‌شد و بعد هم كه صداي دلخراش‌ مردي را شنيديم كه از درد فرياد مي‌زد. به سرعت همراه تعدادي از همسايه‌ها به در خانه‌‌اش‌ رفتيم و در زديم. مرد همسايه در حالي كه چاقوي خونيني در دست داشت در را باز كرد. او حال خوبي نداشت و حركات عجيبي انجام مي‌داد و به آن طرف و این طرف نگاه مي‌كرد. در گوشه‌اي از خانه جسد خونين مهمانش افتاده‌بود كه به نظر مي‌رسيد نفس نمي‌كشد و ما وقتي از مرد همسایه سؤال كرديم كه چه اتفاقي افتاده نمي‌‌توانست حرفي بزند. شوكه شده بوديم و به سرعت موضوع را به اداره پليس و اورژانس خبر داديم.

مست بودم
همزمان با انتقال جسد به پزشكي قانوني متهم كه وضعيت روحي و رواني خوبي نداشت به اداره پليس منتقل شد.
وي ابتدا در بازجويي‌ها سكوت ‌‌كرد، اما ساعتي بعد وقتي حالش بهتر شد با اظهار پشيماني به قتل دوستش اعتراف كرد. وي در توضيح ماجرا گفت: من و دوستم چند سالي است در توليدي پوشاك كار مي‌كنيم. امشب او را به خانه‌ام دعوت كردم و براي او مهماني گرفته‌بودم كه او را شگفت زده كنم. به همين خاطر از مردي مقدار زيادي مشروب خريدم و به خانه‌ام آوردم كه جشن‌مان كامل شود. ساعت‌10 شب از محل كار به خانه‌ام آمدم و از بيرون براي او شام سفارش دادم كه با هم بخوريم. من قبل از اينكه او بيايد مقدار زيادي مشروب خوردم كه دوستم وارد خانه شد و متوجه شد من مست هستم. پس از خوردن شام و ميوه تصميم گرفتيم كه با هم مشروب مصرف كنيم و او هم قبول كرد و شروع به خوردن مشروب كرديم و بعد هم در حالت مستي پايكوبي مي‌كرديم.
قاتل در ادامه گفت: آنقدر مشروب خورده‌‌بودم كه اصلاً متوجه نبودم چه كار مي‌كنم و حتي نمي‌دانم كه چه ساعتي همسايه‌ها به در خانه من آمده و به صداي موسيقي ما اعتراض كرده بودند. ما هر دو حال خوبي نداشتيم و به ياد نمي‌آورم كه به چه علتي با هم درگير شده‌بوديم و فقط تصويري از درگيري در ذهنم نقش بسته‌است كه دوستم را با چاقو زدم. الان باور ندارم كه دوستم را به قتل رسانده‌ام و نمي‌دانم چطور به آشپزخانه رفتم و چاقو را برداشتم و او را به قتل رساندم.
متهم در پايان گفت: من به خاطر مصرف مشروبات الكلي دوست صميمي‌ام را به قتل رساندم و الان هم پشيمان هستم، اما مي‌دانم كه پشيماني‌ام فايده‌اي ندارد.
متهم پس از اعتراف به قتل براي تحقيقات بيشتر به دستور بازپرس جنايي در اختيار كارآگاهان اداره‌دهم پليس‌‌آگاهي قرار گرفت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار