آمادگی آموزش و پرورش برای استخدام مدال آوران مسابقات جهانی کُشتی نروژ
کد خبر: 1065973
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TJ7
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: بر اساس توصیه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و همچنین طبق تفاهم نامه بین آموزش و پرورش و فدراسیون کشتی، آمادگی خود را برای استخدام مدال آوران مسابقات جهانی کشتی نروژ اعلام می‌کنیم.
علیرضا کاظمی؛ در جلسه‌ای که با حضور «علیرضا دبیر» رئیس فدراسیون کشتی، برگزار شد، از آمادگی وزارت آموزش و پرورش، برای استخدام مدال آوران مسابقات جهانی کشتی نروژ بر اساس توصیه رهبر معظم انقلاب و همچنین بند ۳ تفاهم نامه بین آموزش و پرورش و فدراسیون کشتی خبر داد و اظهار کرد: باید قدردان تلاش‌های صادقانه فدراسیون کشتی باشیم و همگی به آن افتخار کنیم، زیرا با وجود شرایط کرونایی و اعمال محدودیت ها، نوجوانان ما، بی نظیرترین و پرافتخارترین دوران کشتی را رقم زدند.

وی افزود: نیت خالص و تلاش‌های مضاعف فدراسیون کشتی موجب کسب نتایج درخشان و موفقیت‌های کم نظیر کشتی گیران در مسابقات جهانی اسلو شد.

کاظمی با تحسین نگرش علیرضا دبیر، مبنی بر «عبور هر گونه موفقیت در ورزش کشتی از مسیرآموزش و پرورش» تصریح کرد: با تمام توان هرگونه همکاری را با فدراسیون کشتی خواهیم داشت، زیرا ورزش کشتی، برخاسته از تمدن کهن ایرانی است و ریشه در فرهنگ و تاریخ ما دارد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: ما در حوزه تربیت بدنی سرمایه گذاری‌هایی کرده ایم و در این راستا سالن‌های ورزشی، تجهیزات ورزشی و سایر امکانات را جهت استفاده دانش آموزان، در اختیار مدارس قرار داده ایم.

وی افزود: از هرگونه حمایت و پشتیبانی از ورزش کشتی دریغ نمی‌کنیم و امروز در راستای توصیه‌های مؤکد رهبرمعظم انقلاب در دیدار با مدال آوران کشتی، مبنی بر استخدام افراد مذکور و در چارچوب تفاهم نامه فدراسیون کشتی، زمینه استخدام مدال آوران مسابقات جهانی کشتی را فراهم کردیم و با اشتیاق این قهرمانان را می‌پذیریم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، کاظمی خاطرنشان کرد: فضای تعلیم و تربیت بهترین مکان برای تربیت قهرمانان نسل آینده است؛ بنابراین با افتخار در خدمت کشتی گیران هستیم.

انتهای پیام
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار