سجادی: برای متوقف نشدن قهرمانی ورزشکاران در سربازی باید راهکاری اندیشید
کد خبر: 1064454
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Suc
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دوران خدمت سربازی قهرمانان ورزشی گفت: امیدواریم راه کار‌هایی برای سربازی ورزشکاران اندیشیده شود تا دوران قهرمانی آنان متوقف نشود.
 حمید سجادی در دیدار با سرلشگر موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تشکر از حضور ایشان و همراهان‌شان گفت: بسیار از این دیدار و تعاملات انجام شده خوشحالم و امیدوارم این دیدار منشا خیر و برکت برای دو حوزه ورزش و جوانان باشد.

او با بیان این که در دنیا برای ورزش، مشارکت‌های ورزشی و اسپانسرینگ احترام قائل هستند، افزود: در دنیا کار‌های خیریه کردن برای ورزش رواج دارد که باعث تشویق مردم برای توسعه ورزش می‌شود و ما هم باید به سمت این گونه کار‌ها برویم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دوران خدمت سربازی قهرمانان ورزشی گفت: امیدواریم راه‌کار‌هایی اندیشیده شود تا دوران قهرمانی ورزشکاران متوقف نشود.

وی تصریح کرد: اگر باشگاه‌های ورزشی نظامی رونق بگیرند و ورزشکاران نوجوان و جوان ما در این باشگاه‌ها عضویت داشته باشند و بتوانند از تسهیلات و امتیازاتی در دوران سربازی برخوردار شوند کمک بزرگی به قهرمانان ورزشی در دوران اوج خواهد کرد و از طرفی دیگر تیم‌های نظامی هم تقویت خواهند شد.

سجادی با اشاره به رعایت قواعد حرفه‌یی در باشگاه‌ها و تیم‌های نظامی افزود: قواعد ورزشی به خوبی در باشگاه‌ها و تیم‌های نظامی رعایت می‌شود که جای خوشحالی دارد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به همکاری‌های خوب نهاد‌های نظامی با این وزارت خانه در حوزه جوانان، اظهار کرد: امیدواریم ضمن استمرار این تعاملات در حوزه جوانان، همکاری‌های خوبی در حوزه ورزش نیز صورت بگیرد.

وی در پایان تصریح کرد: ۳۲ هزار مکان ورزشی در کشور داریم که اگر مهارت‌های لازم برای نگهداری آن‌ها در دوران سربازی به جوانان داده شود تعداد زیادی افراد متخصص برای نگهداری این اماکن خواهیم داشت هم‌چنین در خیلی از رشته‌های ورزشی نیز به افراد متخصص در حوزه‌های مختلف نیاز داریم که همه این مهارت‌ها می‌تواند در دوران سربازی آموزش داده شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار