تحریم‌ها بر بی‌کفایتی دولت تدبیر سوار شد
کد خبر: 1063160
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SZk
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
عضو کمیسیون اصل نود:

عضو کمیسیون اصل نود با بیان اینکه تحریم‌ها بر بی‌کفایتی دولت تدبیر سوار شد، گفت: راهکار دولت سیزدهم در به ثمر رساندن اقتصاد مقاومتی، مشروط به نتیجه بخش بودن مذاکرات نیست.
مصطفی میرسلیم در گفتگو با مهر در پاسخ به این سؤال که چرا اصلاح طلبان به دنبال القای توافق دولت رئیسی با غرب هستند، گفت: دولت قبلی راه نجات کشور را در مذاکره با بیگانکان می‌پنداشت؛ امروز نیز همان فکر را دارند، اصلاح طلبان هر حرکتی را ادامۀ فرآیند مذاکرات تلقی می‌کنند تا به مردم القا کنند راهی که آن‌ها مد نظر داشتند درست بوده و چاره‌ای جز تسلیم در مقابل بیگانگان در مذاکرات نداریم.
نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: مشکلات ارزی و اقتصادی واقعیتی غیر قابل انکار است که نتیجۀ بی کفایتی دولت قبل و عدم خودباوری آن‌ها و عدم اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است. البته تحریم‌ها بر بی‌کفایتی دولت تدبیر سوار شد و آثار بی کفایتی دولت را تشدید کرد. راه کار دولت سیزدهم در به ثمر رساندن اقتصاد مقاومتی، مشروط به نتیجه بخش بودن مذاکرات نیست. وی در واکنش به تلاش اصلاح طلبان برای گره زدن اقتصاد کشور به مذاکرات با غرب گفت: این تلاش برای موجه جلوه دادن اقدامات نادرست و فرصت سوزی‌های آن‌ها است.
عضو کمیسیون اصل نود مجلس با تأکید بر اینکه باطل بودن سازوکار دولت تدبیر برای مذاکره با غرب اثبات شده است، گفت: دولت سیزدهم برای استیفای حقوق مردم آنچه لازم است از موضع عزت و اقتدار انجام خواهد داد. میرسلیم تصریح کرد: هرگونه تعامل با ۱+۵ منوط به این است که استقلال جمهوری اسلامی ایران در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته‌ای محترم شمرده شود و موضوع دیگری با آن گره نخورد. قدرت دفاعی ایران قابل مذاکره نیست و اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی واقعیتی است که ۱+۵ باید بپذیرند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار