سرانجام جذب نیرو و تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری تهران از زبان چمران
کد خبر: 1063064
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SYC
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷
رئیس شورای شهر تهران توضیحاتی درباره سرانجام جذب نیرو و تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری ارائه داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران درباره سرانجام تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری و استخدام یا جذب نیرو در این مجموعه اظهار داشت: در مورد مبحث جذب نیرو اختلاف نظر‌هایی وجود داشت همچنین برای تبدیل وضعیت قرارداد برخی از کارکنان نیز به همین منوال بود.

وی افزود: برخی از افراد سه تا ۶ ماه گذشته با شهرداری تهران همکاری‌هایی آغاز کرده بودند در جذب و استخدام آن‌ها تفاوتی با فردی که بیش از ۵ سال است که در شهرداری فعالیت داشته تفاوتی نداشت در حالی که باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: به هر حال اگر بنا باشد افرادی قراردادشان تغییر کند و یا جذب شهرداری شوند اولویت با افراد با سابقه در شهرداری است نه اینکه کسی که تازگی با شهرداری همکاری خود را آغاز کرده است.

چمران گفت: به هر حال اکنون باید بنشینیم و موضوع را بررسی کنیم تا مشکل موجود در این زمینه برطرف شود و قطعا رایزنی‌ها با شهردار تهران در این راستا صورت می‌گیرد.

وی گفت: قبلاً و در دوره‌های گذشته فهرست و لیستی برای استخدام، جذب یا تبدیل وضعیت قرارداد ارائه می‌شد و این افراد پس از شرکت در کنکور و اخذ شرایط لازم در شهرداری جذب می‌شدند و حتی کسانی که از لحاظ علمی قوی‌تر بودند اولویت قرار می‌گرفتند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: سازمان مدیریت و برنامه بودجه نیز نظراتی در مورد موضوع جذب نیرو داشتند که مباحث آن‌ها نیز باید مورد رایزنی قرار گیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار