تشریح جزئیات وام یک میلیارد تومانی مسکن جوانان
کد خبر: 1061370
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004S6s
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳

معاون مدیر عامل در امور طرح و برنامه مسکن اظهار داشت: به افرادی که طبق مقررات اعلام شده در طول مدت ١۵ سال در بانک مسکن سپرده‌گذاری در حساب جوانان انجام دهند، وام یک میلیارد تومانی تعلق می‌گیرد.
محمد حسن مرادی، معاون مدیر عامل در امور طرح و برنامه مسکن، در گفتگو با ایلنا درباره وام یک میلیارد تومانی جوانان اظهار داشت: کسانی که امروز در حساب جوانان سپرده‌گذاری کنند تا ١۵ سال دیگر می‌توانند در تهران وام یک میلیارد تومانی دریافت کنند. این مقام مسئول در بانک مسکن افزود: البته افراد پس از پنج سال می‌توانند این وام را دریافت کنند، اما براساس این مدت زمان سقف وام برای این افراد ۴٠٠میلیون تومان است.
مرادی با بیان اینکه جدول مربوطه برای افتتاح حساب افراد مخصوص به هر فرد است، گفت: اینگونه نیست که فقط در مقطع پنج سال یا ١۵ سال این وام ارائه شود و می‌توان بعد از پنج سال در هر مقطع و هر سال این وام را بر اساس جدول مربوط به خود استفاده کند. وی تأکید کرد: افرادی که در چند سال گذشته افتتاح حساب داشتند می‌توانند از این وام یک میلیاردی استفاده کنند به شرط اینکه واریزی‌ها را تطبیق دهند، در این صورت می‌تواند از سقف وام بالاتری استفاده کند. برای مثال افرادی که دو سال گذشته نسبت به افتتاح حساب جوانان اقدام کردند، ١٣ سال دیگر که به سقف ١۵ سال می‌رسند با تطبیق واریزی‌ها از وام ٣٧٠ میلیون تومانی به وام ٩٠٠ میلیون تومانی برسند.
معاون مدیر عامل در امور طرح و برنامه با اشاره به میزان واریزی‌ها گفت: امسال باید ماهانه ٢٠٠ هزار تومان واریز کنند وتا پنج سال این میزان واریزی ادامه خواهد داشت و پنج سال بعد میزان واریزی‌ها باید ٣٠٠ هزار تومان باشد و پنج آخر واریزی‌ها به ۴٠٠‌هزار تومان می‌رسد.
وی ادامه داد: هیچ سقف سنی برای افراد متقاضی وجود ندارد و از نوزاد یک روزه تا فرد ٩٩ ساله می‌توانند در حساب جوانان حضور داشته باشند.
مرادی درباره نرخ سود این وام گفت: سود تسهیلات برای قسط‌بندی پنج ساله، ۶ درصد است و اگر بیش از پنج سال قسط‌بندی شود، ٩ درصد خواهد بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار