احمق‌ها به بهشت نمی‌روند!
کد خبر: 1059655
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004RfD
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰

داریوش سجادی در کانال تلگرامی خود نوشت: پمپئو وزیر خارجه ترامپ از دولت بایدن برای «تسلیم شدن در برابر ایران، روسیه و چین» انتقاد کرد و مدعی شد: اگر من همچنان وزیر امورخارجه بودم و فرمانده هم ترامپ بود طالبان می‌دانست در صورت لطمه به منافع امریکا هزینه زیادی باید پرداخت کند. همان‌طور که قاسم سلیمانی دانست.
آقای پمپئو! تاریخ نمی‌دانید یا لااقل تاریخ شیعه را نمی‌دانید!
بالغ بر ۱۴۰۰ سال پیش خون‌آشامانی به نام بنی‌امیه در «کاخ سبز دمشق» همچون دیروز شما و ترامپ در «کاخ سفید واشنگتن» مست قدرت و مشغول جنایت بودند و «عمروعاصی» داشتند که جایگاهش نزد خلیفه وقت مشابه جایگاه جنابعالی نزد ترامپ بود. اما آن عمروعاص برخلاف سترونی مشاعر جنابعالی به هوشمند‌ترین عرب در شبه‌جزیره عربستان اشتهار داشت. به‌رغم این وقتی با فتنه «یا جنگ یا بیعت» شیعیان را با شهادت حسین از امام‌شان محروم کردند شادمانانه مانند امروز شما «لن‌ترانی»‌ها مرتکب شدند، اما شیعه با تحفظ بغض و نفرتش از امویان، مظلومیت خون به‌ناحق ریخته امام‌شان را ۱۴ قرن پاس داشتند تا نهایتاً در ۵۷ حکومتی که از امام‌شان مضایقه شده بود را اعاده کردند.
جناب پمپئو! امویان مانند شمایان سیاست بلد نبودند و با حماقت‌شان در شهادت «قهرمان شیعیان» در کربلا آن امام را مُبدل کردند به اسوه مقاومت و رمز روئین‌تنی شیعه! و اینک شما و آن «زردموی زن‌باره» تاریخ را تکرار و قهرمانی دیگر را نزد شیعیان مُبدل به گرانیگاه خونخواهی و عدالت‌طلبی از اشقیا کردید. شیعیان از خون به ناحق ریخته قهرمان ۱۴۰۰ سال پیش خود هرگز نگذشتند، سردار که دو سال است با فتنه شمایان شهید شده!
جناب پمپئو!
شادمان چه نمازید؟! وضو باطل بود! / آب این جوی همان از ده بالا گِل بود!
این آسیاب به نوبت است. امویان ۱۴۰۰ سال بلاگردان حماقت خود در کربلا شدند. اکنون نوبت شمایان است.
روزگار است آنکه گه عزت دهد گه خوار دارد! / چرخ بازیگر از این بازیچه‌ها بسیار دارد!
شیعه صبر و تدبیر را زندگی می‌کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار