منطقه ویژه اقتصادی نمین ظرفیت خوبی برای سرمایه‌گذاری است
کد خبر: 1059619
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Red
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۵
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: منطقه ویژه اقتصادی نمین دارای ظرفیت بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری است و تا یک ماه دیگر عملیات اجرایی زیر ساخت‌های منطقه ویژه تکمیل و به اتمام می‌رسد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، اکبر بهنامجو در جریان بازدید از منطقه ویژه اقتصادی نمین اظهار کرد: زیرسازی چهار کیلومتر جاده ورودی به منطقه ویژه اقتصادی با پیگیری اداره کل راه و شهرسازی به اتمام رسیده و تا دو هفته آینده آسفالت ریزی این مسیر نیز به پایان می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه منطقه ویژه اقتصادی نمین دارای ظرفیت بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری است افزود: برق رسانی، گاز رسانی، فیبر نوری این منطقه بطور کامل انجام شده و بحث آب نیز با هماهنگی شرکت آب منطقه ای تامین شده است.

استاندار اردبیل بیان کرد:  بعد از سال‌ها انتظار منطقه ویژه اقتصادی نمین به مرحله بهره برداری رسیده و سازمان مسئول این منطقه  شرکت سرمایه گذاری گروه شاهد وابسته به بنیاد شهید و امور ایثار گران است و کارهای زیربنایی خوبی را انجام داده است.

وی اضافه کرد: همزمان با اتمام آسفالت ورودی منطقه ویژه اقتصادی، آسفالت‌ریزی داخل محدوده نیز آغاز می شود و برق رسانی، گاز رسانی و فیبر نوری در فاز اول داخل محدوده نیز تکمیل شده است.

بهنامجو اظهار کرد: کارخانه کریستال در این منطقه قرار بود طی مراسمی در هفته دولت افتتاح شود ولی  به دلیل محدودیت کرونایی این اقدام یک ماه به تعویق افتاد و همزمان با افتتاح این پروژه که اولین کارخانه در منطقه است معابر و محدوه داخلی منطقه ویزه اقتصادی نمین نیز آسفالت و زیرساخت های لازم بطور کامل آماده می شوند.

استاندار اردبیل بیان کرد: در فاز اول کارخانه کریستال نزدیک ۲۵۰ نفر صاحب شغل می‌شوند و در فاز بعدی نیز بیش از ۳۵۰نفر شاغل خواهند شد.

وی با بیان اینکه اقدام به موقع برای انجام زیرساخت‌ها سبب شد هزینه کمتری نسبت به قیمت روز در این مجموعه صرف شود، گفت: تا به امروز ۵۰ میلیارد تومان هزینه دفتری برای زیرساخت‌ها انجام شده که با احتساب قیمت روز بیش از ۱۰۰میلیارد تومان هزینه برآورد می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار