۷۵ درصد جرایم در تهران ناشناخته است
کد خبر: 1057907
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004RD1
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
استاندار تهران گفت: برآورد نیروی انتظامی نشان می‌دهد که جرم و سرقت سایر استان‌ها ۷۵درصد بومی هستند، اما در تهران ۷۵ درصد ناشناخته است و سرعت عمل را از نیروی انتظامی می‌گیرد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در مراسم تحلیف شورای ششم شهر تهران با اشاره به اینکه رکن شورای شهر و روستا مورد حمایت مقام معظم رهبری است، به منتخبین این شورا‌ها در شهر‌ها و روستا‌های تهران تبریک گفت و ابراز داشت: در یک شرایط بسیار سخت به لحاظ منابع مالی دو اتفاق مهم، سیل فروردین ۹۸ و کرونا بدون کمک دولت مدیریت شد و در سیل ۹۸ هیچ مشکل خاصی را شاهد نبودیم.

وی افزود: اولین آرامستان غسل فوتی‌های کرونا در بهشت زهرا صورت گرفت.

محسنی بندپی گفت: در این دوره وزارت کشور و جمالی نژاد که تجربه کار در شهرداری و شورا‌ها داشتند، در همکاری فی مابین شورا‌ها و شهرداری‌ها موفق ظاهر شدند، هرچند دولت‌ها در برخی ادوار مشکلات شورا‌ها را به خوبی نبینند، اما شاهد همکاری خوبی بودیم.

وی با بیان اینکه تهران یک کلانشهر و مرکز سیاسی، اقتصادی، علمی باید ریز تمام آسیب‌های اجتماعی است، ابراز داشت: در براورد نیروی انتظامی در جرم و سرقت سایر استان‌ها ۷۵ درصد بومی هستند و نیروی انتظامی مؤثرتر می‌تواند عمل کند، اما در تهران ۷۵ درصد ناشناخته است و سرعت عمل را می‌گیرد.

وی مساله اتباع با حضور بیش از ۱.۵ میلیون اتباع در تهران حائز اهمیت دانست و گفت: وجود نیروی انسانی توانمند، متخصص از جمله مزیت‌های تهران است.
استاندار تهران با اشاره به دلسوزی‌های چمران برای شورای شهر تهران و تحقق مردم سالاری دینی در دوره‌های گذشته شورا، افزود: امیدواریم این زحمات در این دوره ادامه یابد.
وی با توجه پیچیدگی‌های تهران و احتمال بحران‌های متعددی مثل فرونشست و زلزله خاطر نشان کرد به شهرداری با نگاه مطالبه گر از دولت نیاز است تا کار‌ها روان‌تر پیش برود.

وی افزود: هر اقدامی در تهران می‌تواند تأثیرگذاری اش را در کل کشور شاهد باشیم.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار