عامل شهادت سرباز پلیس در محل حادثه قصاص شود
کد خبر: 1057586
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004R7q
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
درخواست رئیس پلیس پایتخت از دستگاه قضا:

فرمانده انتظامی پایتخت با درخواست از دستگاه قضایی برای قصاص عامل شهادت سرباز پلیس در محل حادثه تأکید کرد که هزینه ارتکاب جرم در کشور به شدت پایین آمده است. سردار حسین رحیمی گفت که مجرمان آن‌قدر وقیح شده‌اند که با اولین اقدام روی مأموران امنیت سلاح می‌کشند که هیچ جای دنیا اینگونه نیست.
سردار حسین رحیمی صبح روز گذشته در مراسم تشییع پیکر شهید عبدالجبار مختوم‌نژاد در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه امنیت یکی از اساسی‌ترین نیاز‌های مردم است، گفت: برهم‌زنندگان نظم همواره در تلاش هستند آرامش جامعه را دچار اخلال کنند. وی ادامه داد: در این شرایط باید مردان بزرگی باشند که از آسایش خود گذشته و امنیت را برای مردم برقرار کنند. وی افزود: شهید مختوم‌نژاد یکی از اشرار را به مرجع قضایی منتقل کرده‌بود، این شرور جانی در مسیر برگشت، از یک فرصت استفاده کرد و با چاقوی خودش که شاید جان ده‌ها مرد و زن را در زورگیر‌ی‌هایش به لرزه درآورده بود، اقدام به مضروب کردن این شهید کرد. سردار رحیمی گفت: شهید مختوم‌نژاد، پس از مجروح شدن و در حالی‌که خونریزی شدید داشت، ده‌ها متر با بدن چاقو خورده دنبال مجرم رفته و وی را رها نکرده و او را گرفته‌بود، اما درحالی‌که دیگر جان در بدن نداشت، مجرم متواری شد. رحیمی ادامه داد: تمام ما آرزو داریم که در مسیر خدمت به اسلام، نظام و مردم جان خود را فدا کنیم، مجرمان آنقدر وقیح شده‌اند که با نخستین اقدام روی مأموران امنیت سلاح می‌کشند، در هیچ جای دنیا اینگونه نیست، در کشور ما هزینه جرم به شدت پایین و امروز بدون تعارف به شدت کمتر شده‌است. رئیس پلیس تهران خاطرنشان کرد: باید با برخی از مجرمان برخورد صریح، جدی و قاطع شود، مجرمان اکنون کمتر احساس ترس می‌کنند که نباید اینگونه باشد. وی ادامه داد: شهید مختوم‌نژاد بسیاری از روزها، روزه و حافظ ۱۰ جزو قرآن کریم بود. ما جان ناقبلی داریم که اثبات کرد‌ه‌ایم این جان را برای برقراری امنیت فدا خواهیم کرد و از مرگ و شهادت نمی‌هراسیم. سردار رحیمی گفت: دشمنان بداند، سربازان ولایت برای امنیت و آرامش مردم، حتی بهترین جوانان خود را تقدیم می‌کنند، اما اجازه نمی‌دهند کوچکترین خللی در امنیت ایجاد شود، ما عقب نمی‌نشینیم.
رحیمی با تأکید بر اینکه با شدیدترین وجه با مجرمانی که امنیت مردم را هدف قرار گرفته‌اند، برخورد می‌کنیم، گفت: ما کمتر از ۱۰‌ساعت قاتل شهید مختوم‌نژاد را که بیش از شش‌مکان را جابه‌جا کرده بود، بازداشت کردیم، وی اکنون در اختیار پلیس است و ما و خانواده وی توقع داریم در کمترین زمان ممکن در محل به شهادت رساندن شهید مختوم‌نژاد به دار مجازات آویخته شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار