دادگر: این طلا را به رسانه‌های منتقد تقدیم می‌کنم/ نمی‌خواستیم توقعات را بالا ببریم
کد خبر: 1056599
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Qrv
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵
سرپرست فدراسیون تیراندازی گفت: می‌دانستیم در المپیک طلایی می‌شویم، اما به این خاطر که ورزشکار تحت فشار نباشد و سطح توقعات بالا نرود اعلام نکردیم.
علی دادگر در گفتگو با ایسنا، بعد از کسب مدال طلای فروغی در خصوص اینکه چرا هیچ گاه در خصوص احتمال کسب مدال صحبتی نشده بود گفت: ما در بازی‌های آسیایی جاکارتا هفت فینالیست داشتیم، اما تنها یک مدال برنز گرفتیم. بعد از برگشت به ایران کلی سرکوب، نقد و آزار و اذیت شدیم و از تیر رسانه‌ها در امان نبودیم.

سرپرست فدراسیون تیراندازی گفت: آن زمان اوایل کار ما در فدراسیون بود و من قول داده بودم که با یک شیب ملایم ایران را به عرش المپیک می‌رسانم. این اتفاق امروز رخ داد و شاهد بودیم که اولین مدال المپیک ایران در کاروان و اولین مدال تاریخ تیراندازی کسب شد.

وی گفت: تیراندازی اکنون جزو پنج رشته مدال آور شد و به چهار رشته مدال آور قبل اضافه شد. به هر حال این‌ها حاصل زحمت‌های همه اعضای فدراسیون است. مربیان، ورزشکاران، خانواده‌ها و همه برای این مدال زحمت کشیده اند. این موفقیت را به همه رسانه‌ها هدیه می‌کنم و از همه رسانه‌ها به خصوص آن‌هایی که ما را تحت فشار گذاشتند تقدیم می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اینکه گفته می‌شود باز هم مدال برای این رشته کسب خواهد شد از سر شادی این مدال طلا است یا خیر گفت: اعتماد به نفس خوبی برای کسب این مدال داشتم. از یک سال قبل در جلسات می‌گفتم که این مدال طلای فروغی در انتظار تیراندازی ایران است. امروز همکاران یادآوری کردند که از سال قبل من این موضوع را پیش بینی کرده بودم. اما به این خاطر که ورزشکار تحت فشار نباشد و سطح توقعات را بالا نبریم در رسانه‌ها اعلام نکردیم. من گفته بودم نمی‌توانم قول دهیم و واقعا هم دیدید که نمی‌توان قولی داد، چون خیلی رقابت‌ها نزدیک است.

دادگر گفت: در این چهار سال که رسانه‌ها من را تحت فشار می‌گذاشتند که چرا مصاحبه نمی‌کنم گفته بودم که می‌خواهم عمل کنم نه مصاحبه. اکنون با کسب این مدال پاسخ همه رسانه‌ها را دادیم.

وی در خصوص اینکه کسب این مدال مسئولیت را برای حفظ عنوان قهرمانی بیشتر می‌کند گفت: به هر حال در تیراندازی قابلیت ما بیشتر از این حرف‌ها است. امیدوارم در روز‌های آینده هم مدال کسب شود و مردم ایران را شاد کنیم. به آقای وزیر گفته بودم که ما تاریخ ساز خواهیم شد. وزیر هم گفته بود برنز هم بیاورید تاریخ ساز می‌شوید.

دادگر در پایان گفت: ما امروز یک مدال طلای المپیک را به مردم ایران و ورزش ایران هدیه کریم. این در تاریخ ثبت خواهد شد هر کس هر چیزی می‌خواهد بگوید مدال المپیک را نمی‌توان انکار کرد. این مدال را به شما خبرنگاران که از روز اول خیلی زحمت کشیدید تقدیم می‌کنم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار