موزه دفاع مقدس استان، مجاهدت یگان‎های رزم خراسان را ماندگار می‎کند
کد خبر: 1056042
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Qiw
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
استاندار خراسان رضوی:
استاندار خراسان رضوی گفت: یگان‌های رزم خراسان در دفاع مقدس نقش بی‎بدیلی داشته‌اند و با احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس از یکسو و ثبت خاطرات پیشکسوتان خراسانی دفاع مقدس از سوی دیگر نسبت به ماندگار کردن این نقش اثرگذار اقدام کرد.

محمدصادق معتمدیان از پروژه در دست احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خراسان رضوی بازدید کرد.

استاندار خراسان رضوی در این بازدید با تأکید بر لزوم توجه ویژه به پیشکسوتان دفاع مقدس، نقش یگان‌های رزم خراسان را در هشت سال دفاع مقدس تأثیرگذار خواند و اظهار کرد: یگان‌های رزم خراسان در دفاع مقدس نقش بی‎بدیلی داشته‌اند که باید با احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس از یکسو و ثبت خاطرات پیشکسوتان خراسانی دفاع مقدس از سوی دیگر نسبت به ماندگار کردن این نقش اثرگذار اقدام کرد.

وی ضمن قدردانی ویژه از تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته در راستای احداث مرکز فرهنگی، بر تداوم عملیات عمرانی تا تکمیل این پروژه تأکید کرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی در ابتدای این نشست، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌شده در عرصه احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان گفت: عمده عملیات اجرایی بر پروژه محوطه‌سازی متمرکز شده و طبق برنامه‎ریزی‎های میدانی، پروژه محوطه‌سازی در هفته دفاع مقدس سال جاری افتتاح خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی