شمسایی در کمیته فوتسال؛ خوب یا بد؟
کد خبر: 1055416
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QYq
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
وحید شمسایی با کوله باری از افتخار به عضویت کمیته فوتسال درآمد، اما این اتفاق خوب است یا بد؟
 هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در جلسه روز یکشنبه خود با حضور وحید شمسایی در هیات رئیسه کمیته فوتسال و سمت معاونت او موافقت کرد.

با این اتفاق عملا بخش زیادی از فعالیت‌های فوتسال زیر نظر این چهره شاخص خواهد بود با این حال حضور شمسایی در کمیته فوتسال را می‌توان از زوایای مختلف بررسی کرد.

از یک سو او با توجه به شخصیت، سابقه، افتخارات و محبوبیتی که دارد می‌تواند منشا خدمات زیادی برای فوتسال باشد، اما در سوی دیگر این اتفاق ما را یاد اظهارنظر او در مورد محمدرضا حیدریان می‌اندازد وقتی که او مربی تیم ملی شد شمسایی اعلام کرد که این جایگاه برای حیدریان کوچک است و حالا هم به نظر می‌رسد این جایگاه برای شمسایی کوچک باشد و اینکه چهره‌ای با سابقه شمسایی به عنوان معاون یک مدیر غریبه با فوتسال انتخاب شود چندان جالب نیست.

از سوی دیگر بیم این می‌رود که حضور شمسایی در کمیته فوتسال بازی با اعتبار و نام او باشد و سراجی رئیس این کمیته، ضعف‌های احتمالی خود را تحت نام شمسایی بپوشاند و به نوعی از این اسطوره فوتسال سو استفاده شود.

سوی دیگر ماجرا، اما این است که شمسایی در کنار عطشی که برای بازی کردن و مربیگری داشته و دارد بار‌ها از تمایل به مدیریت در فوتسال هم سخن گفته و حضور او در این سمت می‌تواند سرآغازی برای مدیریتش باشد و با توجه به اینکه در فوتسال فعالیت می‌کند، حضورش درکمیته فوتسال توجیه خواهد داشت.

شمسایی قطعا بهتر از هرکسی صلاح خود را می‌داند و در اکثر تصمیم گیری‌هایش نیز موفق بوده و به نظر می‌رسد همه جوانب را برای حضورش در کمیته فوتسال سنجیده و با توجه به انتقادی که از کمیته فوتسال می‌شود و انتظار می‌رود با حضور مشهورترین چهره فوتسالی در راس ریاست، شاهد اتفاقات مثبتی در این رشته باشیم و در آستانه جام جهانی خبر‌های خوبی از کمیته فوتسال بشنویم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار