دست فرمان افزایش قیمت بنزین را نروید
کد خبر: 1054656
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QMa
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
اعتراضات کاربران شبکه‌های اجتماعی به توجیهات رئیس‌جمهور در خصوص قطعی‌های برق
با تداوم قطعی‌های برق در سراسر کشور اعتراضات کاربران شبکه‌های اجتماعی همچنان ادامه دارد. کاربران بیان داشتند هر چند قطعی‌های برق سخت و غیرقابل قبول است، اما آنچه سخت‌تر و غیرقابل تحمل است عدم پاسخگویی مسئولان و حتی توضیح آن‌ها برای قطعی‌های برق است.

سرویس جوان آنلاین: با تداوم قطعی‌های برق در سراسر کشور اعتراضات کاربران شبکه‌های اجتماعی همچنان ادامه دارد. کاربران بیان داشتند هر چند قطعی‌های برق سخت و غیرقابل قبول است، اما آنچه سخت‌تر و غیرقابل تحمل است عدم پاسخگویی مسئولان و حتی توضیح آن‌ها برای قطعی‌های برق است. کاربران به خصوص با صحبت رئیس‌جمهور که بیان داشته که شخصاً شاهد بود در اروپا ۲۴ ساعت برق قطع می‌شده، اعتراض و اذعان داشتند توقع ما این است که رئیس جمهور و مسئولان امر به جای توجیه دلایل امر را برای مردم صادقانه توضیح دهند. همچنین بخشی از کاربران به عدم توسعه زیرساخت‌های نیروگاه‌های کشور اعتراض داشتند و خواستار رسیدگی به این ترک فعل مسئولان شدند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران را می‌خوانید.

سیدمهرداد سیدمهدی:
مردم شرایط سخت و مشکلات و کمبود‌ها را درک و حتی همراهی هم می‌کنند. آنچه مردم را بیش از هر چیزی کلافه و ناراحت می‌کند، عدم حضور مسئولان به وقت نیاز و توضیح ندادن به مردم است. این حس که در شرایط سخت، پناهی برای آنان نیست بسیار آزاردهنده است.
سیدپویان حسین‌پور:
رئیس‌جمهور گفته‌اند من در اروپا دیدم که کل برق یک کشور به مدت ۲۴ساعت هم قطع شده! یحتمل ایده‌آل پرزیدنت روحانی، قطعی برق ۲۴ساعته بوده و حالا که به همین چند نوبت چندساعته بسنده کرده، باید از ایشان تشکر کنیم!
داریوش آرمان:
آقای روحانی امروز در واکنش به قطعی‌های مکرر برق در کشور گفته: «خودم در یکی، دو کشور خارجی دیدم که برق کل کشور ٢٤ساعت رفت.» نخست اینکه شما مشکل برق کشور را حل کنید. دوم اینکه اسامی آن کشور‌ها را اعلام کنید تا راستی آزمایی شود.
سیده زهرا عبداللهی:
آقای وزارت نیرو تو محله ما در ۲۴ ساعت گذشته، ۶ ساعت برق رفته در صورتیکه تو جدول فقط یک ساعت زده. یعنی یه بیمار که بهش اکسیژن وصله ۶ ساعت نتونسته درست نفس بکشه. میدونم اتفاقی نمیفته، محض دلخوشی گفتم...
محمدصادق عبداللهی:
دوستانی که قطعی برق را توطئه‌ای حساب شده و خیانت تحلیل می‌کنند، شریک پازل حل نشدن مشکلات هستند. درواقع با ساده‌انگاری مسئله و تقلیل به مسئله امنیتی مانع شناخت گلوگاه و حل مسئله می‌شوند.‌ای کاش مسئولان صادقانه مشکلات را با مردم درمیان می‌گذاشتند تا هم حرف‌ها کارشناسی شود و هم همراهی بیشتر.
اسماعیل معنوی:
رئیس‌جمهور: «وقتی برق قطع می‌شود، اهمیت نعمت برق بیشتر مشخص می‌شود! وزارت نیرو مقصر نیست مردم همکاری کنند.» دقیقاً مشخص است که روحانی همان مسیری را می‌رود که در آبان ۹۸ برای فاجعه بنزین رفت، ما مسیر دیگری برویم...
حمد پاداش:
یک‌شنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۰، سه مرتبه برق ما رفت، مجموعاً چیزی حدود ۵ ساعت بی‌برقی کشیدیم و من در تمام این مدت فقط به بیماران شیمیایی و کرونایی که به دستگاه اکسیژن نیاز دارند، فکر می‌کردم!
سیاوش آقاجانی:
گفتید هسته‌ای چیه وقتی نفت و گاز داریم؛ بعد گفتید نیروگاه‌های فسیلی آلاینده‌ان و بهتره سه چهار ماه پیک مصرف رو صرفه‌جویی کنیم! خلاصه اینکه با برجام و توافق پاریس رسیدیم به قطعی برق و به تبع اون، به قطعی آب، آنتن موبایل و اینترنت! این نتیجه سنگیه که نمیشد یک نفری به چاه انداخت!

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار