نخستین کتابفروشی ویژه نوجوانان افتتاح شد
کد خبر: 1054096
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QDY
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
تسهیل توزیع کتاب‌های سازمان تبلیغات اسلامی
«کتابشهر ایران» کتابفروشی فرهنگی ویژه نوجوانان در تهران افتتاح شد، این کتابفروشی آثار سازمان تبلیغات اسلامی را ارائه خواهد داد.
محمد صادقی

«کتابشهر ایران» کتابفروشی فرهنگی ویژه نوجوانان در تهران افتتاح شد، این کتابفروشی آثار سازمان تبلیغات اسلامی را ارائه خواهد داد.
علی اسماعیلی، مدیرعامل کتابشهر ایران در گفتگو با «جوان» گفت: هدف کتابشهر ایران، شناسایی، آموزش و حمایت از جوانان فعال فرهنگی با دغدغه کتاب و مطالعه است. اسماعیلی با اشاره به اینکه کتابشهر ایران تلاش می‌کند با عرضه محتوای مناسب با نام و نشان واحد برای مخاطب اعتمادسازی کند، ادامه داد: شبکه‌سازی و تربیت نیروی انسانی دغدغه‌مند، باعث می‌شود علاوه بر افزایش سرانه مطالعه، شاهد افزایش کتابفروشی‌های فعال در کشور باشیم. وی با بیان اینکه مجموعه کتابشهر ایران بازوی توزیع کتاب سازمان تبلیغات اسلامی است، گفت: پس از تغییر مدیریت در سازمان تبلیغات اسلامی طی یک سال اخیر، روند رشد کتابشهر ایران سرعت گرفت و ما حالا شاهد افتتاح کتابفروشی‌هایی در مشهد، بوشهر، زاهدان، تهران و شهرکرد هستیم. مدیرعامل کتابشهر با اشاره به بیماری کرونا و معضلاتی که این بیماری به همه کشور، از جمله حوزه نشر وارد کرده است، افزود: راه‌اندازی فروشگاه در این شرایط بسیار سخت بود، اما ما تلاش کردیم با برنامه‌ریزی دقیق، از این مانع عبور کنیم و علاوه بر افتتاح کتابفروشی‌ها در چند شهر بزرگ، پشتیبان مدیران کتابفروشی‌ها باشیم.
وی به رویکرد کتابشهر در رابطه با محله‌محور بودن فروشگاه‌های استانی هم اشاره کرد و افزود: کتابشهر ایران حتی در تهران نیز این رویکرد را پیگیری کرد، همچنانکه افتتاح فروشگاه بهارستان، با توجه به قدیمی بودن این محله انجام شد. اسماعیلی با اشاره به اینکه توانمندسازی نیروی انسانی از طریق آموزش‌های مکرر به دست می‌آید، گفت: برگزاری دوره‌های تخصصی و آموزش‌های ویژه مرتبط با کتاب، نشر و کتابفروشی از جمله برنامه‌هایی است که کتابشهر به عنوان پشتیبان فروشگاه‌ها انجام می‌دهد.
مدیرعامل کتابشهر ایران همچنین به افتتاح ششمین فروشگاه این مجموعه طی روز‌های اخیر هم اشاره کرد و افزود: ما در حال حاضر در شهر‌های تهران، بوشهر، زاهدان، شهرکرد و مشهد، اقدام به راه‌اندازی کتابشهر کرده‌ایم و ششمین کتابفروشی با عنوان کتابشهر تخصصی نوجوان، چهارشنبه نهم تیرماه در تهران افتتاح شد. وی با بیان اینکه کتابشهر نوجوان، یک فروشگاه تخصصی کتاب، لوازم‌التحریر و هدایای فرهنگی ویژه نوجوانان است، اظهار داشت: کتابشهر تخصصی نوجوان قصد دارد در طول سال با انجام برنامه‌هایی همچون نقد کتاب، قصه‌خوانی و پرده‌خوانی، میزبان نوجوانان باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار